فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان در بلاتکلیفی

به احتمال فراوان فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان ایران از اواسط آبان‌ماه آغاز خواهد خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ برتر فوتبال بانوان ایران موسوم به جام کوثر فصل گذشته به دلیل شیوع کرونا نیمه تمام باقیماند و جام قهرمانی به تیم شهرداری بم رسید؛ از زمان آخرین بازی که در جریان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان ایران برگزار شده تاکنون بیش از ۶ ماه می‌گذرد و مسئولان سازمان لیگ درصدد آن هستند تا بتوانند فصل جدید را هر چه زودتر آغاز کنند. قرار است سیزدهمین فصل لیگ برتر فوتبال بانوان از اواسط آبان‌ماه برگزار شود، مشروط بر آن‌که بتوانند مسئولان سازمان لیگ مقدمات لازم را فراهم آورند.

گلاره ناظمی مسئول برگزاری مسابقات در این‌باره گفت: سابقات لیگ برتر قطعا برگزار می شود اما تاریخ دقیقی برای شروع لیگ تعیین نشده و این بستگی به تعداد تیم های حاضر در لیگ دارد؛ اما به احتمال زیاد نیمه دوم آبان لیگ را آغاز کنیم که مشروط به انجام مسابقات لیگ دسته یک است.

وی افزود: تعداد تیم های متقاضی حضور در لیگ دسته یک زیاد هستند؛ در نهایت دو تیم از دسته یک وارد لیگ برتر می شوند. لیگ دسته یک مهرماه برگزار می شود و پس از آن می توان تاریخ دقیق و نحوه برگزاری لیگ برتر را اعلام کرد، ضمن آن‌که امسال تیمی از لیگ برتر سقوط نمی کند.

بیشتر بخوانید:

احتمال حضور ملی‌پوش فوتبال بانوان خوزستان در تیم فولاد

 

تگ ها


فوتبال بانوان فوتبال