فصل رویایی آزمون؛ ۴ هفته تا قهرمانی و آقای گلی

دیروز و در هفته بیست و ششم لیگ برتر روسیه سردار آزمون شانزدهمین گل خود را در این فصل به ثمر رساند و به حضور خود در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه ادامه داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سردار آزمون در دقیقه ۷۶ بازی زننده یکی از دو گل تیمش در مصاف با کراسنودار بود، مسابقه ای که در نهایت با نتیجه مساوی دو دو پایان یافت. البته این نتیجه خیلی سماک سرمربی تیم زنیت را ناراحت نکرد به این دلیل که تیمش با ۵۵ امتیاز و ۶ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی لوکوموتیو مسکو صدرنشین است و ۴ هفته به پایان بازی ها باقی مانده و از سویی این بازی در خانه حریف برگزار می شد. 

آرتم زیوبا جدی ترین تعقیب کننده سردار آزمون در کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر روسیه است که دراین بازی موفق به گلزنی نشد. او به همین بهانه یکی از تعویضی ها زنیت در جریان بازی بود اما سردار آزمون تا لحظه آخر در زمین ماند و همان طور که اشاره شد یکی از گلزنان زنیت در این بازی بود. 

سردار آزمون ۳ گل از همبازی خود پیش است. آرتم تا اکنون ۱۳ بار موفق به گلزنی شده با این توضیح که آرتم ۲۴ بازی برای تیم زنیت انجام داده و سردار ۲۲ بازی و اگر این دو همانند فصل گذشته در تعداد گل ها مساوی شوند عنوان آقای گلی به سردار خواهد رسید که کمتر بازی کرده است. سردار آزمون در صورتی که با زنیت قهرمان لیگ برتر روسیه شود برای سومین بار قهرمانی در لیگ برتر روسیه را تجربه خواهد کرد. او پیش از این بازی در مصاحبه ای گفته بود قهرمانی با زنیت در لیگ برتر روسیه برایم مهمتر از کسب عنوان آقای گلی بازی ها است. او یک فصل دیگر با تیم زنیت قرارداد دارد و بر اساس پیش بینی سایت های خبری در روسیه در پایان فصل باشگاه زنیت او را به یک باشگاه اروپایی خواهد فروخت. در حال حاضر باشگاه سویا با پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی که ارایه داده به طور جدی خواهان بخدمت گیری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال