فصل که تمام شد به رئال گفتم که بر نمی گردم

دنی سبایوس که می دانست مورد اعتماد زین الذدین زیدان قرار ندارد تمایلی برای بازگشت به رئال نداشت و در نهایت نیز توانست در آرسنال ماندنی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی سبایوس که تابستان ۲۰۱۷ از بتیس به رئال مادرید پیوست، سال گذشته به صورت قرضی راهی آرسنال شد. زین الدین زیدان روی این بازیکن حساب نمی کرد و او چاره ای جز ترک رئال نداشت.

شرایط سبایوس در آرسنال با اونای امری تعریفی نداشت ولی با اخراج او و آمدن میکل آرتتا همه چیز برای ستاره اندلوسی بهتر شد. او توانست در ترکیب ثابت توپچی ها جایگاه خوبی پیدا کند و حتی در فینال جام حذفی برابر چلسی نیز در ترکیب تیمش بود و کمک کرد آرسنال عنوان قهرمانی را کسب کند.

طبق قرارداد او به رئال بازگشت ولی باشگاه مادریدی موافقت کرد که سبایوس یک فصل دیگر را هم قرضی برای توپچی ها بازی کند.

سبایوس در مورد بازگشت دوباره به آرسنال گفت:« فصل که تمام شد، با خوزه آنخل سانچس(مدیر اجرایی) رئال حرف زدم و به او گفتم که با میکل آرتتا در مورد ماندنی شدن در آرسنال صحبت کرده ام. به من گفت که یک ماه صبر کنم تا کار رئال در لیگ قهرمانان تمام شود و سپس یک تصمیم خوب به نفع همه گرفته خواهد شد. تصمیم من البته روشن بود و می خواستم به آرسنال برگردم. جایی که مربی به من اعتماد داشت و توانسته بودم پاسخ انتظارات را بدهم.

سال پیش رو یورو ۲۰۲۱ و المپیک در پیش است و می خواستم در تیمی باشم که به من بازی برسد و اعتماد کامل مربی را با خود داشته باشم. در آرسنال بازیکن مهمی هستم و با آرتتا به شرایطی رسیده ام که در سال های گذشته به دنبالش بودم.»

بیشتر ببینید:

تمرینات امروز رئال مادرید (19-07-99)/ ویدیو

گفتگو با پوگبا درباره احتمال رفتن به باشگاه رئال مادرید/ ویدیو

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا دنی سبایوس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال