فصل که تمام شود، باید به رئال برگردم

ستاره صربستانی از بازگشتش به رئال مادرید در پایان فصل خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، لوکا یوویچ بعد از یک سال و نیم ناموفق در رئال و در بازگشت به آینتراخت فرانکفورت خیلی زود قابلیت های فوق العاده خود را در این تیم نشان داد و در ۱۲ بازی، ۳ گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده؛ اما نکته قابل توجه در مورد یوویچ نیمکت نشینی های اوست. 

برخی معتقدند سرمربی فرانکفورت به دلیل قرضی بودن انتقال یوویچ به او در ترکیب ثابت میدان نمی دهد و این مهاجم صرب تابستان به رئال باز می گردد.

یوویچ تابستان که برای فرار از نیمکت‌نشینی در رئال مادرید و خروج از زیر سایه کریم بنزما به تیم سابقش اینتراخت فرانکفورت پیوسته، در گفت‌و‌گو با نشریه بیلد آلمان اعلام کرد که به رئال مادرید بازخواهد گشت.

 یوویچ به این نشریه گفت: تمام دنیا می‌دانند که من رسماً بازیکن رئال مادرید هستم و در پایان فصل هم به این تیم بازخواهم گشت. کاملاً منطقی است که به صرف چند ماه بازی در یک تیم دیگر نتوانم درباره آینده ام صحبت کنم.»

یوویچ تا سال ۲۰۲۵ با رئال مادرید قرارداد دارد اما آینده‌اش در این تیم مشخص نیست اگرچه او امیدوار است که به سبب عملکرد خوبش در دومین دوره حضورش در اینتراخت بتواند نظر زیدان را جلب کند تا بیش از سال‌های قبل به او میدان بدهد.

ستاره صرب افزود:« آینتراخت برای من باشگاهی خاص است. تابستان سال گذشته من پیشنهاداتی از تیم‌های دیگر داشتم که می‌توانستند مرا در موقعیت بهتری قرار دهند اما می‌دانستم که اینتراخت همان چیزی که نیاز دارم را به من می‌دهد.»

تگ ها


لوکا یوویچ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال