فضای مجازی باعث برکناری کی روش شد

مربی سابق تیم های ملی ایران و پرتغال بعد از دو شکست سنگین برابر اروگوئه و اکوادور از سمت خود اخراج شد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه پسیرو مربی پرتغالی تیم ملی ونزوئلا و دستیار سابق کارلوس کی روش یکی از کسانی است که از عملکرد مربی سابق تیم ملی کلمبیا حمایت می کند. پسیرو اخراج کی روش را حاصل فشار و تنشی دانست که رسانه ها و فضای مجازی در کلمبیا  به آن دامن زدند.


پسیرو گفت:" گاهی چیزهای غیرقابل کنترلی وجود دارد و او در نهایت وقتی از او انتظار نمی رفت باخت. اما آنچه جدایی کی روش را تسریع کرد بی شک فشار مطبوعات کلمبیا بود. وضعیت عصبانی و متشنجی که رسانه های کلمبیایی برای فدراسیون کلمبیا به وجود آوردند این شرایط را به وجود آورد. برای من عجیب است وقتی رسانه های کلمبیایی این کار را کردند در حالی که به سختی توانسته بودند کی روش را به خدمت بگیرند."


او با اشاره به فشاری که بخصوص از سوی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی روی کی روش وجود داشت گفت:" به نظر من جدایی کی روش با این دو شکست فقط تسریع شد آن هم در حالی که تیم او کیفیت بالایی داشت. من فکر می کنم او می توانست این شش امتیاز از دست رفته را جبران کرده و تیم را به جام جهانی برساند."


کلمبیا در بازی رودررو توانسته بود ونزوئلا را با سه گل شکست بدهد؛ نتیجه ای که پسیرو آن را برای کی روش بسیار امیدوار کننده دانست:" وقتی مقابل آن ها بازی کردیم فکر کردم کلمبیا یکی از بهترین تیم های آمریکای جنوبی است و ضمن اینکه کی روش مربی بود که قبلا توانایی هایش را نشان داده بود." او افزود:" خیلی اوقات مربیان مسئول چیزهایی هستند که در واقع مسئولیتی در رابطه با آن ندارند. ما گاهی برای بی لیاقتی دیگران هزینه می دهیم."

بیشتر بخوانید:

توصیه‌های «کارلوس کی‌روش» برای موفقیت منچستریونایتد

کی روش نه،ستاره فرانسه سرمربی شجاع می‌شود

 

 

تگ ها


کارلوس کی روش تیم ملی کلمبیا کلمبیا فوتبال