فعلاً برای پیش‌بینی و برنامه ریزی لیگ کشتی زود است

عضو کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال معتقد است با توجه به شرایط کنونی و محدودیت‌های کرونایی، نمی‌توان برنامه ریزی و پیش بینی دقیقی از ادامه لیگ کشتی داشت....

هادی حبیبی در واکنش به شرایط کنونی و بحث آغاز دور برگشت لیگ برتر کشتی به خبرنگار مهر گفت: آنچه مسلم است وضعیت کنونی و محدودیت‌های کرونایی اجازه برنامه ریزی دقیق و قطعی را به ما نمی‌دهد و همچنان باید منتظر نهایی شدن تصمیمات باشیم. لیگ امسال در شرایط ویژه ای آغاز شد و مطمئناً پیکارهای دور برگشت نیز تحت همین شرایط ادامه خواهد یافت. در نتیجه فعلاً باید برای استارت زدن جهت حضور در دور برگشت، در انتظار قطعی شدن برنامه‌های پیش رو باشیم.

وی در خصوص جذب کشتی گیران جدید برای دور برگشت تصریح کرد: با توجه به آیین نامه سازمان لیگ، چهار تیم بالای جدول مجوز جذب نفرات جدید تا قبل از مرحله نیمه نهایی را دارند، در نتیجه ما زمان کافی برای این کار را در اختیار داریم و در صدد انجام آن هستیم.

عضو کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال ادامه داد: تیم ما با توجه به برنامه‌های مدون جهت حضور در دور برگشت لیگ، بسیار بهتر و موفق تر عمل خواهد کرد. ضمن اینکه ما به احتمال فراوان یک کشتی‌گیر خارجی هم جذب خواهیم کرد تا در دور برگشت با توان بیشتری به میدان برویم.

حبیبی در پایان خاطر نشان کرد: تیم استقلال برنامه دقیقی برای آغاز تمرینات تا آغاز دور برگشت دارد و مطمئناً به محض قطعی شدن برنامه برگزاری لیگ، اردوی آزادکاران خودمان را تشکیل خواهیم داد. البته ما در صدد آغاز اردو بودیم تا اینکه خبر تعویق یک هفته‌ای آغاز مسابقات رسید، در غیر این صورت ما از یک هفته قبل اردو را تشکیل می‌دادیم. تاکید مسئولان باشگاه استقلال هم بر این است که تمرینات کشتی گیران در محیطی کاملاً مناسب و با حفظ دقیق پروتکل‌های بهداشتی برپا شود.

تگ ها


هادی حبیبی کشتی آزاد لیگ کشتی