فغانی: امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود

علیرضا فغانی در خصوص داوران دیدارهای رفت و برگشت فینال جام قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیما آنترلز ژاپن گفت: داور بازی رفت که در ژاپن برگزار می شود ما نینگ از کشور چین و داور بازی برگشت احمد الکعف از کشور عمان هستند که هر دو از جوانان آینده دار داوری آسیا محسوب می شوند ......

علیرضا فغانی در  خصوص داوران دیدارهای رفت و برگشت فینال جام قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیما آنترلز ژاپن گفت: داور بازی رفت که در ژاپن برگزار می شود «ما نینگ» از کشور چین و داور بازی برگشت « احمد الکعف » از کشور عمان هستند که هر دو از جوانان آینده دار داوری آسیا محسوب می شوند.

به گزارش خبرنگار مدال ، داور بین المللی کشورمان افزود: این دو داور چند سالی است که در رقابت های جام قهرمانان آسیا قضاوت می کنند و حتما عملکرد خوبی داشتند که برای مهمترین بازی این جام انتخاب شده اند. این دو داور تجربه خوبی برای قضاوت فینال دارند و به احتمال قوی از گزینه های آسیا برای قضاوت در جام جهانی بعدی محسوب می شوند.

فغانی گفت: با این دو داور در مسابقات امیدهای جهان که در چین برگزار می شد آشنا شدم و کار هر دو داور در آن بازی ها خوب بود و امیدوارم تیم پرسپولیس که نماینده کشورمان محسوب می شود با دو بازی خوب در رفت و برگشت فینال پیروز شود و افتخار بزرگی برای ایران کسب و دل مردم و را شاد کند.

داور بین المللی کشورمان تاکید کرد:هر دو داور چینی و عمانی جوان و آینده دار هستند و می آیند که بهترین قضاوتشان را در فینال جام قهرمانان آسیا انجام دهند هر چند که امکان اشتباه برای هر داوری در هر مسابقه ای وجود دارد.

فغانی در پایان گفت: امیدوارم جوانان کشورمان در تمام زمینه ها مخصوصا فوتبال در آسیا و جهان موفقیت های زیادی کسب کنند.

ما نینگ داور چینی تاکنون پنج بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در برابر الجزیره امارات، الوصل امارات، الاهلی عربستان، لخویا قطر و النصر عربستان را قضاوت کرده که پرسپولیس در هر پنج مسابقه پیروز میدان بوده است.

احمد الکعف داور عمانی نیز تاکنون فقط یک بار برای پرسپولیس آن هم مقابل الهلال عربستان در سال 2017 از مرحله نیمه نهایی جام قهرمانان آسیا سوت زده است که بازی با تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

تگ ها


فوتبال