فغانی : فقط توقعات جامعه داوری را به گوش مسئولان رساندم.

بهترین داور فصل گذشته لیگ ایران گفت: در مراسم امروز انتقاد نداشتم بلکه توقعات جامعه داوری را به گوش مسئولان رساندم ......

 بهترین داور فصل گذشته لیگ ایران گفت: در مراسم امروز انتقاد نداشتم بلکه توقعات جامعه داوری را به گوش مسئولان رساندم.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، علیرضا فغانی در مراسم تقدیر از داوران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: جا دارد از شرکت نامی نو که از ما حمایت کردند، تشکر کنم و وجود چنین اسپانسرهایی باعث ایجاد انگیزه بین داوران می شود. از طرفی جامعه فوتبال باید بپذیرد داور روز خوب و بد دارد و امیدوارم که نگاه ها نسبت به داوران منطقی و فشارها کمتر باشد.

وی در خصوص اینکه حضور در جام جهانی توقع ها را از وی بیشتر کرده است، گفت: تمام توانم این بود که همیشه در تورنمنت ها حضوری موفق داشته باشیم و خوشبختانه نگاه ها نسبت به من و ما مثبت بوده است. 

خبرنگاری گفت: ظاهرا در مراسم از بعضی ها انتقاد داشتید که فغانی گفت من انتقاد نداشتم ولی توقعات جامعه داوری را به گوش مسئولان رساندم.

وی در خصوص اینکه آیا شما مطالباتی دارید، گفت: خوشبختانه حساب ها تسویه شده ولی می خواهم حق الزحمه داوران افزایش پیدا کند. البته در سطح آسیا هم شرایط همین گونه است و اختلاف دستمزد بازیکنان و داوران بسیار زیاد است اما امیدواریم که این مشکل حل شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال