فغانی: نگاه‌ها به داوران ایرانی تغییر کرده است

داور بین المللی فوتبال ایران گفت: نگاه های به داوران ایرانی بهتر شده و امیدوارم در آینده تورنمنت هایی بزرگتری را قضاوت کنیم ......

داور بین المللی فوتبال ایران گفت: نگاه های به داوران ایرانی بهتر شده و امیدوارم در آینده تورنمنت هایی بزرگتری را قضاوت کنیم.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، علیرضا فغانی بعد از کسب عنوان سوت طلایی در مراسم تقدیر از داوران کشورمان در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدا لازم می دانم از حامیان داوران تشکر کنم چرا که در این چند ساله امکانات خوبی را برای داوران فراهم آوردند. امیدوارم این کار تداوم داشته باشد.

وی افزود: داوران روز های بد و خوب زیاد داشته اند و روز های بد من بیشتر بوده اما در میادین مختلف نشان داده ایم که توانایی های زیادی داریم. داوران افتخارات زیادی بدست آورده اند و  امیدوارم در نهایت باعث شود نگاه بهتری به جامعه داوری شود.

داور بین المللی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا می تواند در جام جهانی قضاوت کند؟ عنوان کرد: قبل از هر چیز امیدوارم تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی حضوری موفق داشته باشد و اگر ما هم توانستیم در این جام قضاوت کنیم امیدوارم موفق عمل کنیم. در چند سال اخیر نگاه ها به داوران ایرانی عوض شده و امیدوارم در آینده هم بتوانیم قضاوت های خوبی در تورنمنت های بزرگتری داشته باشیم.

فغانی در رابطه با اینکه توقع اش از مسئولان چیست، خاطرنشان کرد: یکی از خواسته های ما از مسئولان این است که دستمزد داوران را که در چند سال اخیر ثابت مانده افزایش دهند. حداقل باید این انتظار را داشته باشیم که دستمزد داوران بر اساس تورمی که در جامعه است افزایش یابد. متاسفانه در کشورهای آسیایی هم این دستمزد در ۲،۳ سال اخیر ثابت بوده و قرار است در مورد آن تجدید نظر شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال