فقط ۴ تیم شانس قهرمانی لیگ برتر را دارند

اسطوره لیورپول معتقد است فصل پیش رو رقابتی نزدیک تر در لیگ انگلیس را شاهد خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، به زودی فصل جدید لیگ برتر انگلیس شروع خواهد شد و با توجه به خریدهایی که یونایتد و چلسی و نیز آرسنال انجام داده اند، می توان انتظار یک فصل جذاب دیگر را داشت.

فصل گذشته لیورپول ۷ هفته زودتر عنوان قهرمانی اش را مسجل کرد ولی انتظار می رود فصل بعد شاهد رقابتی نزدیک تر باشیم. 

قرمزها هنوز خرید قابل ذکری نداشته اند ولی به نظر تیاگو آلکانتارا ستاره بایرن را به زودی با پیراهن لیورپول خواهیم دید که می تواند خرید بزرگی باشد.

قهرمان لیگ برتر همین حالا نیز مدعی اول قهرمانی است و با تیاگو باکیفیت تر نیز خواهد شد.

گرم سونس اسطوره لیورپول در مورد انتقال احتمالی تیاگو به این باشگاه و نیز شانس های قهرمانی لیگ، در نشریه تایمز نوشت:« تیاگو آلکانتارا هافبک بایرن مونیخ می تواند یک خرید بزرگ و یک بازیکن کامل برای لیورپول باشد. او قبلا توانایی هایش را ثابت کرده و یک بازیکن ذاتا با تکنیک است. تیاگو ۲۹ ساله است اما هنوز بهترین سال های فوتبالش را پیش رو دارد و شاید تا سه سال بعد هم در بالاترین سطح بتواند بازی کند.

در حال حاضر لیورپول مدعی جدی قهرمانی است ولی بعید است فصل بعد شاهد فرار بزرگ لیورپول به سوی قهرمانی باشیم چون یونایتد و چلسی خیلی خوب خودشان را تقویت کرده اند. انتظار یک رقابت چالشی بزرگ را در فصل پیش رو دارم. 

یونایتد دانی فان دبیک را جذب کرده که هافبک خوبی است اما درون دروازه مشکلاتی دارد. چلسی هم خریدهای فوق العاده ای داشته اما باید دید تیمو ورنر، حکیم زیش و کای هورتز چقدر سریع خودشان را با تیم وفق خواهند داد.

اگر الان از من بپرسید، به شما می گویم که فقط لیورپول، سیتی، یونایتد و چلسی مدعی قهرمانی هستند و معتقدم آرسنال هنوز قدرت لازم برای رقابت در راه قهرمانی را ندارد.»

تگ ها


تیاگو آلکانتارا دنی فن دبیک گرام سونس بایرن مونیخ آرسنال منچستر یونایتد چلسی منچستر سیتی لیورپول آژاکس