فقط دو مقصد برای لیونل مسی وجود دارد

بر خلاف شایعات به نظر می رسد منچسترسیتی و اینتر قادر به جذب لیونل مسی نخواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی قبل خبر تمایل لیونل مسی به جدایی از بارسلونا منتشر شد و این اخبار به بمب دنیای فوتبال در این مدت تبدیل شده است. از همین حالا گمانه زنی های در مورد مقصد احتمالی این فوق ستاره آغاز شده، اما نشریه اسپورت در گزارشی تنها دو تیم منچستریونایتد و پاری سن ژرمن را گزینه هایی خواند که قادرند برای خرید لیونل مسی اقدام کنند.

در واقع حقوق بالای لیونل مسی باعث عقب نشینی دو باشگاه منچسترسیتی و اینتر شده و حالا یک مشتری از فرانسه و یکی از انگلیس برای او وجود دارد. البته هنوز اخبار موثقی در مورد شرایط فسخ لیونل مسی شنیده نشده و اگر در نهایت تیمی مجبور به پرداخت بند ۷۰۰ میلیون یورویی باشد، فقط پاری سن ژرمن و منچستریونایتد از این استطاعت مالی برخوردار هستند.

بین اسپورت مدعی شد پاری سن ژرمن برای جذب لیونل مسی حالا مشکلی برای فروش نیمار به بارسلونا ندارد و ممکن است ستاره برزیلی به نوکمپ بازگشته و لیونل مسی راهی فرانسه شود. از سوی دیگر یونایتد نیز برای این سرمایه گذاری هنگفت اعلام آمادگی کرده و می تواند مقصد بعدی مسی لقب گیرد. البته هواداران بارسلونا هنوز امیدوارند این اخبار تنها اهرم فشار مسی برای رفتن جوزپ بارتومئو باشد و او در نهایت راضی به ماندن در نوکمپ شود.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا