فقط شرمنده هواداران آرسنال هستیم

پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال بابت عملکرد این تیم در این فصل از هواداران عذرخواهی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال هفته گذشته با قبول تساوی برابر ویارئال و با توجه به شکست در دور رفت از رسیدن به فینال لیگ اروپا باز ماند تا ناکامی های این تیم در فصل جاری تکمیل بشود. پیر آمریک اوبامیانگ، کاپیتان آرسنال در مورد بدشانسی تیمش در این دیدار صبت کرده و مدعی شد آنها بیش از همه برای هواداران ناراحت شده اند.

پیر آمریک اوبامیانگ گفت: "ما در نیمه اول تلاش کردیم تا ریتم خود را پیدا کنیم و البته به اندازه کافی نتوانستیم شرایط را برای ویارئال دشوار سازیم. همچنین وقتی فرصت گلزنی پیدا کردیم نیز شانس برای ما نبود، زیرا من در نیمه دوم ابتدا با یک ضربه والی و در ادامه با ضربه سر توپ را به دیرک دروازه ویارئال زدم.

من فکر می کنم نیمه دوم را با انرژی بیشتری شروع کرده و آنها را تحت فشار قرار دادیم، اما ما نتوانستیم آن روند را حفظ کرده و در نهایت راهی برای ضربه زدن به ویارئال پیدا کنیم.

وقتی با ضربه سر توپ را به سمت دروازه ویارئال زدم تصور می کردم آن توپ حتما تبدیل به گل خواهید شد، اما این اتفاق رخ نداد. همانطور که گفتم ما واقعا از حذف از رقابت های لیگ اروپا در این مرحله برای خودمان، برای باشگاه و بیش از همه شما هواداران ناراحت هستیم. این فصل برای هواداران فصل سختی بود و ما ناامیدانه می خواستیم در این فصل هدیه خوبی به شما بدهیم، اما من بسیار واقعا که نتوانستیم این کار را برای شما انجام دهیم."

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال