فقط لیونل مسی ستاره بارسلونا نیست !

مالکوم، وینگر جوان و سابق بارسلونا مدعی شد این باشگاه همیشه بزرگ باقی خواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در تابستان دو سال قبل بود که مالکوم با انتقالی پرحاشیه و عجیب، بوردو را به مقصد بارسلونا ترک کرد. در همان روز و در فرودگاه رم، هواداران جالوروسی منتظر ورود این بازیکن بودند که مالکوم تصمیم گرفت راهی نوکمپ شود. البته دوران حضور مالکوم در بارسا کوتاه بود و او یک سال بعد به زنیت ملحق شد. حالا مالکوم در مورد بارسلونا و لیونل مسی صحبت کرده است.

مالکوم گفت: "جنجال های اخیر بارسلونا؟ این تیم بازیکنان بزرگی در اختیار دارد و به نظر من آنها باید آرامش شان را حفظ کنند. هر کدام از بازیکنان ترکیب بارسلونا که در ترکیب قرار بگیرند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همه آنها می توانند بازی کنند. در بارسلونا بازیکنان برخی بازیکنان این باشگاه را ترک می کنند و برخی دیگر می مانند. این موضوع مهم نیست، زیرا خود باشگاه بارسلونا و سیستم خیلی تغییر نمی کند و آنها همیشه یک باشگاه بزرگ باقی خواهند بود.

البته خصوصیات مثبت لیونل مسی مشکلات بارسلونا را پوشش می دهد. البته آرتورو ویدال ... و بسیاری از بازیکنان بزرگ دیگر نیز در ترکیب این تیم وجود دارند. فقط لیونل مسی ستاره این تیم نیست بلکه، بارسا یک گروه کامل است. مسی بهترین بازیکن جهان است، او بعضی اوقات کارهای فوق العاده ای انجام داده و به بارسلونا خیلی کمک می کند. به همین دلیل وقتی در مورد بارسلونا صحبت می کنیم، پای صحبت در مورد مسی نیز به میان می آید."

تگ ها


لیونل مسی مالکوم فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال