فقط ورود کانتونا مثل بازگشت رونالدو بود

سر بابی رابسون، اسطوره فوتبال انگلیس به بررسی ابعاد بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو دیروز برای اولین بار بعد از ۱۳ سال در ترکیب منچستریونایتد به میدان رفته و با دبل خود عامل اصلی کسب برتری شیاطین سرخ برابر نیوکاسل لقب گرفت. حالا بابی رابسون مدعی شد بازگشت رونالدو باعث می شود یونایتد قادر به کسب پیروزی در مسابقاتی باشد که خیلی هم خوب بازی نمی کند.

بابی رابسون گفت: "من از زمان انتقال اریک کانتونا به باشگاه منچستریونایتد، به این اندازه در اطراف استادیوم اولدترافورد شاهد هیاهو و سر و صدا نبودم. من ساعت ۱۱:۴۵ صبح شنبه در اطراف ورزشگاه حاضر شدم و بیرون از اولدترافورد مملو از جمعیت بود. حتی پس از پایان بازی و در شرایطی که وقتی هواداران به طور معمول به خانه می روند نیز آنها منتظر مانده و همچنان در حال لذت بردن از فضای حاکم بر ورزشگاه بودند.

من ماموران محافظت کننده زیادی در کنار کریستیانو رونالدو در هنگام مصاحبه بعد از بازی دیدم و در خاطر ندارم تا به حال با چنین صحنه ای مواجه شده باشم. بسیاری از هواداران به امید نیم نگاهی از رونالدو یا امضا گرفتن از این بازیکن آنجا منتظر ایستاده بودند. این اتفاق به مثابه بازگشت به روزهای پرافتخار باشگاه است و رونالدو باور جدیدی به تیم خواهد داد.

آنچه رونالدو در بازی دیروز نشان داد دقیقا نشانه ای از بازگشت او به تیم است. منچستریونایتد در دیدار با نیوکاسل عملکرد فوق العاده ای نداشت، اما این پسر سرنوشت بازی را رقم زد. رونالدو فرصت ها را حس می کند، بازیکنی فرصت طلب و یک سطح از دیگران بالاتر است. حضور رونالدو باعث وجه بیشتر هواداران و ایجاد هیجان در آنها می شود. حالت حمایت هواداران در روز شنبه به طور معمول در دیدار با تیم هایی مانند لیورپول، منچسترسیتی یا چلسی رقم می خورد."

تگ ها


کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد