فقط کافی است دفعه بعد توماس توخل را ببینم!

دمبابا، کمک مربی باشاک شهیر به توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن تاخته است....

به گزارش "ورزش سه"، دو هفته قبل اتفاقی جنجالی در دیدار پاری سن ژرمن مقابل باشاک شهیر در لیگ قهرمانان رخ داد و بعد از توهین نژادپرستی داور چهارم به دمبابا، دو تیم تصمیم به ترک زمین و رفتن به رختکن گرفتند. در نهایت حکم به تعویق بازی داده شد و دو تیم شب بعدی و با عوض شدن گروه داوری مقابل هم بازی کردند. در این میان اخباری در مورد اعتراض توماس توخل به این تصمیم و شماتت بازیکنان باشاک شهیر منتشر شده و دمبابا ضمن تایید این اخبار مدعی شد دفعه بعد که سرمربی پاری سن ژرمن را ببیند، در این مورد به او اعتراض خواهد کرد.

دمبابا گفت: "برای رفتار بازیکنان باشاک شهیر که احساس می کردند باید کاری انجام شود کلاه از سر بر می دارم. همچنین باید از بازیکنان پاری سن ژرمن نیز تمجید کرد، زیرا آنها می توانستند در زمین مانده و بگویند ما اینجا هستیم تا بازی کنیم و حریف ترک زمین کرده، اما آنها تصمیم گرفتند راهی رختکن شوند.

اما امیدوارم یکی از ارکان باشگاه پاری سن ژرمن باید جلوی دوربین حاضر شده و در مورد رفتارش توضیح دهد، زیرا من چنین رویه ای را قبول نمی کنم. دفعه بعد که توماس توخل را ببینم قطعا چیزی از من در این رابطه خواهد شنید."

تگ ها


پاری سن ژرمن توماس توخل