فقط یک خارجی از الهلال جدا می شود

روزنامه الیوم عربستان خبر داد که تنها یکی از بازیکنان خارجی الهلال از این باشگاه جدا می شوند و بقیه در تیم ماندگار هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال الهلال این روزها اردوی شبانه روزی خود در کشور اتریش را پشت سر می گذارد. شاگردان لئوناردو ژاردیم برای حضور پرقدرت در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا، جهت برگزاری چند بازی دوستانه راهی اروپا شده اند.


پس از حضور موسی مارگا مهاجم سابق پورتو در جمع آبی های ریاض، اخبار زیادی درباره سرنوشت بازیکنان خارجی این تیم از جمله بافتیمبی گومیس، سباستین جووینکو، گوستاوو کویلار و آندره کاریلو شنیده می شد که حالا روزنامه عربستانی تنها از جدایی یک نفر از خارجی های تیم خبر می دهد.


روزنامه الیوم عربستان به نقل از منابع خصوصی خود در الهلال نوشت تغییرات در میان بازیکنان خارجی این باشگاه فقط شامل یک بازیکن می شود و از میان سباستین جووینکو ایتالیایی و لوسیانو ویتو آرژانتینی یک بازیکن از جمع آبی های ریاض جدا می شود.


الهلال حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم روز دوشنبه ۲۳ شهریور در استادیوم زعبیل دوبی امارات برگزار می شود.

تگ ها


الهلال عربستان فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال