فلاحت‌زاده: استقلال داد هواداران را درآورد

بازیکن سابق استقلال: حضور یک مربی ایرانی کنار شفر لازم است. به گزارش مدال، آبیهای پایتخت پس از لغو ......

بازیکن سابق استقلال: حضور یک مربی ایرانی کنار شفر لازم است.

 

به گزارش مدال، آبی‌های پایتخت پس از لغو دیدار مقابل پدیده این روز‌ها مشغول ریکاوری و بازسازی تیم‌شان هستند. شاگردان شفر روز‌های اخیر پس از عدم کسب نتایج مطلوب هواداران و فوتبال‌دوستان در سکوت خبری تمرین می‌کنند و به دنبال فراموش کردن گذشته هستند. با فرشاد فلاحت‌زاده، بازیکن اسبق استقلال، به صورت تلفنی به گفتگو نشستیم.
* بازی آخر استقلال را تماشا کردید؟
متأسفانه نتوانستم بازی را ببینم، اما استقلال نتیجه خوبی نگرفت و داد برخی هواداران استقلال دوباره بالا رفت!
* لغو بازی با پدیده به نفع استقلال شد؟
بله همین‌طور است. آن‌ها در این چند روز که استراحت می‌کنند فرصت خوبی برای ریکاوری دارند. شاگردان شفر می‌توانند فشار روحی - روانی قبل را فراموش کرده و با ریکاوری خوب دوباره مسابقات را شروع کنند. کادر فنی می‌تواند با بررسی نقاط ضعف و قوت، تیم را به روز‌های اوج بازگرداند.
* روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی از سوی کمیته انضباطی باشگاه جریمه شدند!
با این کار باشگاه موافقم چراکه باید آن‌ها بیشتر از این هم تنبیه می‌شدند. بازیکن تیم باید تمام و کمال در اختیار باشگاه باشد و با هرگونه مغایرت با تفکرات سرمربی باید مقابله شود.
* راه برون‌رفت استقلال از شرایط فعلی چیست؟
به زعم بنده و همان‌طور که پیش‌تر گفتم کادر فنی باید تقویت شود. حضور یک مربی ایرانی کنار وینفرد شفر نیاز این روز‌های استقلال است. البته این جایگاه هم جایگاه کمی نیست و باید به اهلش سپرده شود.
* پیشنهاد شما چه کسی است؟
پیشنهاد من مجید نامجومطلق بود چراکه ایشان فرد باتجربه‌ای در حیطه مربیگری است و تجربه کافی را دارد. نامجومطلق کم میدان ندیده و می‌تواند کمک‌حال استقلال باشد، اما طبق آخرین اخبار ایشان این جایگاه را نپذیرفته است و شاید بهترین شخص بعد از او بهتاش فریبا باشد. خیلی از دوستان هستند که می‌توانند مربی استقلال باشند، اما فریبا بهترین است. ناگفته نماند انتخاب یک مربی جوان به علت آن که آنان تجربه زیادی در مربیگری ندارند مناسب نیست. تجربه حضور در میدان و نشستن روی نیمکت کاملاً با یکدیگر متفاوت است.
* استقلال در بازی بعدی به مصاف پدیده می‌رود...
تیم پدیده تا اینجای کار تیم بسیار خوب و آماده‌ای نشان داده. شاگردان گل‌محمدی در تمام نقاط زمین آماده هستند و سرعت بازی بالایی دارند. امیدوارم شاگردان شفر با نمایش خوب خود در دیدار برابر پدیده تمام اتفاقات گذشته را فراموش کنند و به روز‌های اوج بازگردند.

تگ ها


استقلال فوتبال