فلاح زاده دروازه‌بان پورموسوی برابر سپاهان؟

با توجه به مصدومیت فرزین گروسیان، احتمالا سیروس پورموسوی از حامد فلاح زاده در دیدار حساس امروز مقابل حریف استفاده کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نفت آبادان که در این فصل توانسته با رکورد برتری صد درصدی در بازی‌های خانگی در جمع مدعیان بالای جدول حاضر باشد، امروز در دیداری حساس مقابل سپاهان قرار خواهد گرفت. در این بازی اما سیروس پورموسوی با مشکلات با توجه به مصدومیت برخی از بازیکنانش مواجه است. بعد از اینکه رضا خالقی فر با پایان مصدومیت توانسته در تمرینات چند وقت اخیر حضور یابد، اکنون فرزین گروسیان، گلر این تیم با مصدومیت جزیی مواجه شده که حضور در این بازی را با ابهام مواجه کرده است.

گروسیان در بازی قبلی این تیم مقابل نساجی با مهار پنالتی حریف سهم زیادی در دستیابی طلایی‌پوشان به سه امتیاز داشت اما اکنون در آستانه بازی باید دید او و کادرفنی برای حضور در این بازی ریسک خواهند کرد یا از حامد فلاح زاده، گلر باتجربه خود در این جدال حساس سود خواهند برد.

نفت آبادان در صورت دستیابی به امتیاز این بازی قادر خواهد بود بار دیگر به صدر جدول باز گردد و باید دید پورموسوی چه تصمیمی در نهایت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

سروش تنها نگرانی محرم در آبادان

نویدکیا به دنبال تمام کردن کار نیمه تمام ۴ مربی

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان فوتبال ایران حامد فلاح زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال