فلاح‌زاده: گفته بودند هفته آخر تعطیل می‌شود!

دروازه‌بان صنعت نفت می‌گوید به آنها عنوان شده بود بازی مقابل ماشین‌سازی برگزار نمی‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، حامد فلاح‌زاده در خصوص آخرین وضعیت صنعت نفت عنوان کرد: پس از دیدار با فولاد تمرینات خوبی در آبادان داشتیم ولی گرمای هوا مثل هفته‌های قبل ما را اذیت می‌کند. مدت زیادی است در آبادان هستیم و بخاطر شدت گرما و تصمیم آقای پورموسوی، فقط ۵۰ دقیقه در طول روز تمرین می‌کنیم تا از نظر بدنی دچار مشکل نشویم.

او ادامه داد: صنعت نفت امسال با توجه به بضاعت خود عملکرد خوبی داشت و اگر تیم ما در نیم‌فصل از سوی مسؤولان شهری و استانی حمایت می‌شد، مطمئنا می‌توانست همان روند را ادامه دهد و جزو بالای جدولی‌ها باشد ولی این اتفاق نیفتاد. فکر می‌کنم خیلی‌ها دوست نداشتند صنعت نفت لیگ برتری بماند، اما خدا را شکر کار تیم ما اصلا به آنجا نکشید و جایگاه مطمئنی در تمام هفته‌ها داشتیم.

دروازه‌بان صنعت نفت یادآور شد: شرایط خوبی در آستانه بازی آخر داریم و امیدوار هستیم با یک برد مردم آبادان را در هفته پایانی خوشحال کنیم و با خاطره خوش این فصل را به پایان ببریم. در این فصل روزهای خوبی در آبادان داشتم و با توجه به اینکه خیلی از تمرینات ما در آبادان برگزار شد، کم کم به آب و هوای این شهر عادت کرده بودم.

فلاح‌زاده در مورد بازی مقابل ماشین‌سازی و اینکه این تیم تبریزی در دو مسابقه اخیرش ۱۰ گل دریافت کرده است، گفت: ما هم تلاش می‌کنیم یک برد پُر گل کسب کنیم ولی شاید ماشین‌سازی هم برای نشان دادن خودش بازی کند. البته در یکی، دو هفته گذشته به ما گفتند بخاطر اینکه ماشین‌سازی سقوط کرده و بازی در آبادان از نظر هزینه و شرایط آب و هوایی برای آنها مشکل است، به آبادان نمی‌آیند و هفته آخر برای ما تعطیل می‌شود که این اتفاق نیفتاد. با این وجود، ما برای سه امتیاز بازی می‌کنیم و امیدوار هستیم یکی، دو رتبه در جدول بالا برویم.

تگ ها


صنعت نفت آبادان حامد فلاح زاده