فلاسک چای و حسرت از دوردست‌ها!

سال هاست که بانوان از حضور در ورزشگاه ها سهمی ندارند اما در حاشیه دیدار تراکتورسازی-سایپا شاهد اتفاقی جالب بودیم ......

سال هاست که بانوان از حضور در ورزشگاه ها سهمی ندارند اما در حاشیه دیدار تراکتورسازی-سایپا شاهد اتفاقی جالب بودیم.

به گزارش خبرنگار مدال، در روزهایی که سکوها ناآرام است و انگار هواداران به قصد جنگ و جدال با هم وارد ورزشگاه ها می شوند هستند کسانی که آرزوی نشستن روی همین سکوها مدت هاست آزارشان می دهد.
بانوانی که نه سنگی در دست دارند، نه چاقویی در جیب و نه خطری برای دیگران، مدت هاست که پشت درهای ورزشگاه ها مانده اند و اجازه حضور ندارند و از آن سو هر روز جو ورزشگاه ها وحشتناک تر از دیروز می شود. فقط کم مانده توپ و تانک و آر.پی.جی با خودشان به ورزشگاه ها بیاورند و به جان هم بیفتند.
یکی از از تصاویر منتشر شده از دیدار روز گذشته تراکتورسازی-سایپا که بدون شک تاثیرگذارترین عکس این دیدار بوده مربوط به خانمی است که از روی پشت بام یکی از بناهای مشرف به استادیوم یادگار امام تبریز در حال تماشای این دیدار است. تراکتورسازی در ورزشگاه مملو از تماشاگر یادگار امام موفق به شکست تیم سایپا شدند و این خانم، خاص ترین تماشاگر این دیدار بوده است. 
تماشاگری که با یک فلاسک چای به همراه فرزندش به تماشای دیدار تراکتورسازی-سایپا نشسته و عکسی که انگار هزاران حرف دارد برای گفتن...به راستی سهم بانوان ایرانی تماشای فوتبال از قاب تلوزیون و روی پشت بام است؟ اگر اینگونه است بساط مان را جمع کنیم و پشت بامی، چیزی جمع و جور کنیم برای تماشای بازی های بعد....

**اعضای تحریریه مدال یادداشت هایی را در خصوص این عکس منتشر خواهند کرد، شما نیز می توانید کامنت ها و نظرات خود را بیان کنید.

تگ ها


اخبار روز فوتبال