فلورنتینو پرز: بهترین سرمربی جهان به مادرید بازگشته است

رئیس باشگاه رئال مادرید از زیدان ستایش کرده است...

رئیس باشگاه رئال مادرید از زیدان ستایش کرده است

مدیر باشگاه رئال مادرید، استقبال باشکوهی از زیدان کرده است.

به گزارش مدال، در مراسم معارفه زین الدین زیدان، پیش از صحبت های مرد فرانسوی پشت تریبون رفت و صحبت هایی را مطرح کرد و از دوره پر افتخار باشگاهش گفت.

به نقل از مارکا وی گفت:

"ما مادریستیا هستیم و همه در کنار همیم و همه در کنار هم یکی از پرشکوه ترین دوران 117 ساله این باشگاه را تجربه کردیم. ما بیش از 1000 روز قهرمان قاره بودیم، نه تنها در فوتبال بلکه در بسکتبال هم عناوین زیادی در این دوره به دست آمد؛ که در هیچ بازه ای از تاریخ ورزش رخ نداده است. می دانیم که هواداران متحمل چه سختی هایی شده اند. این بازیکنان در طی 5 سال 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان شدند. این برای من افتخاری است که متلعق به اسطوره های رئال مادرید است، تا باد.

می خواهم از تلاش های سولاری تشکر کنم. او عشقش به این باشگاه و حرفه ای بودنش را تا لحظه آخر نشان داد. او تا لحظه آخر تلاش کرد و انگیزه اش هیچوقت کم نشد. از او تشکر می کنم و می گویم ارتباط او با باشگاه اگر بخواهد حفظ خواهد شد. 

اما ما اینجا هستیم تا به زیدان خوش آمد بگوییم. عشق و شور تو به این باشگاه قدرت را برمی گرداند و شما رهبر کادر فنی این باشگاه در دوران خاصی شده اید. پیشنهاد بازگشت به خانه 5 روز پیش به او داده شد و این بازگشت، وفاداریت را نشان داد. هرگز روزی که با تو قرارداد امضا کردم را فراموش نمی کنم و تو به بخشی از تاریخ این باشگاه تبدیل شدی. برای ما، بهترین سرمربی جهان به رئال مادرید بازگشته است."