فلورنتینو پرز: به سیاست خریدهای کهکشانی ادامه می‌دهم

پرز در مراسم معارفه هازارد از برنامه‌های آینده‌اش گفته است...

فلورنتینو پرز در مراسم معارفه هازارد با هواداران صحبت کرد.

به گزارش مدال، فلورنتینو پرز، رئيس رئال مادرید به ادن هازارد، خرید کهکشانی جدیدشان خوش آمد گفت.

به نقل از آ.اس، مراسم معارفه در سالن کنفرانس سانتیاگو برنابئو و با پخش ویدئویی از عملکرد ادن هازارد در سال های گذشته آغاز شد. پس از پخش ویدئو فلورنتینو پرز مراسم را با صحبت هایش شروع کرد و گفت:

عصر به خیر. به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خوش آمدید. امروز (پنجشنبه) روز فوق العاده و مهیجی برای رئال مادرید است. همه کسانی که این باشگاه را دوست دارند، احساس خاصی دارند. احساسی که یک بازیکن می تواند فوتبال را به چیز خاص و متفاوت تبدیل کند. 

ما فلسفه ای که از سانتیاگو برنابئو و آلفردو دی استفانو یاد گرفتیم را اعمال کردیم: افسانه ای بودن رئال مادرید باید با جذب بهترین بازیکنان جهان ادامه پیدا کند. امروز ما به یکی از بهترین بازیکنان جهان خوش آمد می گوییم. ادن هازارد از الان یکی از بازیکنان رئال مادرید است. 

امروز یکی از رویاهای ادن هازارد به حقیقت تبدیل شد. از امروز سانتیاگو برنابئو خانه تو است. در اینجا از اولین لحظه حضورت متوجه بهترین باشگاه، کادر فنی و هواداران می شوی. تو پس از سال های حضور در چلسی، باشگاهی که روابط دوستانه ای با هم داریم به کیفیت بالایی دست پیدا کردی. 

اخبار مرتبط:

اولین پیام فرلاند مندی بعد از پیوستن به رئال مادرید

تگ ها


سانتیاگو برنابئو فلورنتینو پرز معارفه ادن هازارد نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات فوتبال جهان ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال