فلورنتینو پرز به شکل کثیفی مرا بازی داد

خوان گاسپارت رئیس پیشین بارسلونا معتقد است فلورنتینو پرز رئیس رئال در انتقال فیگو به وی ضربه کثیفی وارد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس فیگو پس از ۵ سال درخشان با پیراهن بارسا تصمیم به جدایی از این تیم و انتقال به رئال گرفت. یک جا به جایی بسیار جنجالی که به دلیل اختلافات او با "جوزپ نونیز"، رئیس وقت بارسا رخ داد. مدیر برنامه های فیگو با فلورتینو پرز پیش قراردادی امضا کرده بود که در صورت انتخاب پرز به عنوان رئیس رئال، فیگو راهی این باشگاه شود؛ در غیر این صورت(زیر پا گذاشتن توافق) باید غرامت سنگینی می دادند.

پرز در میان حیرت همگان، انتخابات را از لورنزو سانز برد و ستاره پرتغالی به این ترتیب از بارسا راهی رئال شد. پرز برای جذب فیگو ۶۲ میلیون یورو بند فسخ او را به بارسلونا پرداخت کرد.

خوان گاسپارت در روز انتخابش به عنوان رئیس بارسا با خبر وحشتناک انتقال فیگو به رئال روبرو شد. او در مصاحبه با ال اسپانیول و در مورد جدایی فیگو گفت:« شبی که من رئیس بارسا شدم، بهترین بازیکن لالیگا راهی رئال شد. بله، از لوئیس فیگو صحبت می کنم. آن یک بازی کثیف، شبانه و خیانتکارانه از سوی دوست خوبم فلورنتینو پرز بود. پرز شروعی اینگونه در باشگاه رئال مادرید داشت.»

گاسپارت ادامه داد:« همان شب فیگو به من زنگ زد و گفت خوان، دو بلیت دارم یکی برای بارسلونا یکی برای مادرید. به او گفتم فرودگاه به استقبالت می آیم ولی پاسخ داد که اگر به رئال نروم، ایجنتم باید مبلغی هنگفت را به عنوان غرامت پرداخت کند. او گفت که حاضر است در بارسا بماند اگر ما حاضر شویم این غرامت را پرداخت کنیم و اینکه دوست ندارد خیانت کند. من گفتم این مبلغ را پرداخت خواهیم کرد ولی فیگو گفت باید چکی به عنوان ضمانت بدهم. تصور کنید ساعت ۱۲ شب چنان درخواستی از من داشت. به او گفتم من به نام بارسا قطعا به تعهدم عمل خواهم کرد ولی او فردایش به رئال پیوست. برنامه پرز دقیق و حسابگرانه بود. اگر فیگو به رئال می رفت که برایش عالی می شد و اگر نمی رفت هم مبلغی هنگفت به عنوان غرامت می گرفت.»

تگ ها


لوئیس فیگو فلورنتینو پرز پیشکسوت پرتغال رئال مادرید بارسلونا