فلچر: رونالدو با اراده و ذهنیت درست موفق شد

همبازی سابق کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد می‌گوید رونالدو در اوایل کارش در این تیم مشکل داشته ولی با ذهنیت درست توانسته به یک ابرستاره تبدیل شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درن فلچر، هافبک سابق منچستریونایتد و هم‌تیمی سابق کریستیانو رونالدو در این تیم می‌گوید رونالدو در اوایل حضورش در این تیم مشکلات زیادی داشته و شباهتی به رونالدوی سالهای بعد نداشته ولی او با ذهنیت درست و تمرکز بالا روی هدف و خواسته‌اش توانسته در نهایت موفق شده و به یک ابرستاره تبدیل شود.

رونالدوی جوان در تابستان ۲۰۰۳ از اسپورتینگ لیسبون به یونایتد آمد و در همان زمان عده زیادی انتظار داشتند شاهد ظهور یک اعجوبه باشند. اما رونالدوی جوان در اولین روزهای حضورش در این تیم برای جا افتادن در تاکتیک تیمی یونایتد مشکل داشت و مدتی طول کشید تا بتواند خودش را در این تیم پیدا کند و بدرخشد.

فلچر با اشاره به روزهای بازی در کنار رونالدوی جوان در منچستریونایتد گفت:" رونالدوی جوان بعد از آنکه در پیش‌فصل، در یک بازی مقابل ما خیلی خوب بازی کرد، انتخاب شد و یک هفته بعد در منچستر بود. او انگلیسی را خیلی سریع یاد گرفت. او ۱۸ساله بود ولی هر روز بیشتر از بقیه تمرین می‌کرد. او اولین بازیکن ما بود که برای خودش یک آشپز مخصوص استخدام کرد. او با خودش وزنه به تمرین می‌آورد و به مچ پایش می‌بست تا وقتی بدون وزنه کار می‌کند احساس سبکی بیشتری بکند".

همبازی سابق رونالدو در ادامه گفت:" او معرکه بود و با تمام وجود مصمم بود که بهترین بازیکن دنیا شود. با توجه به توان امروزش، بله واقعیت این است که او اوایل مشکل داشت و خوب نبود. یک جوان لاغر و ضعیف که با اراده و تلاش خستگی‌ناپذیر و ذهنیت عالی و تمرکز روی هدف توانست بهترین بازیکن دنیا شود".

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان دارن فلچر یوونتوس منچستر یونایتد فوتبال