فلیک: روحیه‌ای که بایرن نشان داد دیوانه‌کننده بود

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، از روحیه بازیکنان این تیم برای جنگیدن و تغییر نتیجه بازی و عوض کردن باخت با تساوی تمجید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از تساوی ۳-۳ بایرن مونیخ برابر بیله فلد در بازی شب گذشته، هانسی فلیک چندان از نتجه نهایی و از دست دادن امتیاز خوشحال نبود، اما از عملکرد شاگردانش در شرایطی که این تیم با مصدومیت، بیماری و خستگی دست به گریبان بود تمجید کرد. آن هم در مسابقه ای که رقیب توانست حاسبی آنها را به دردسر بیندازد...

فلیک گفت: "در نیمه اول خیلی چیزها درست به دست هم دادند تا آن نتیجه رقم بخورد، اما ما هم خوب دفاع نکردیم.

اما در نیمه دوم تیم دوباره روحیه خود را نشان داد که واقعا دیوانه کننده بود. امروز فقط می شود گفت که باید از نتیجه ۳-۳ راضی باشیم."

با وجود مشکلاتی که بایرن در بازی داشت، سرمربی ۵۵ ساله بایرن مونیخ از دیدن روحیه بازیکنانش و جنگیدن تیم برای عوض کردن نتیجه بازی بسیار راضی بود.

فلیک افزود: "ما همیشه این احساس را داشتیم که می توانیم همچنان نتیجه بازی را برگردانیم. بعد از اینکه ۲-۰ عقب افتادیم می توانستیم جور دیگری واکنش نشان دهیم، اما تیم ما آنطور نیست.

بیله فلد نشان داد که می توانند خیلی خوب فوتبال بازی کنند که خیلی مرا خشنود کرد."

به نظر می رسد که فلیک به شکل واقع بینانه ای از اینکه بایرن از این دیدار بدون آسیب و با یک امتیاز بیرون آمده است خوشحال است. تساوی با آرمینیا بیله فلد برای باواریایی ها آخر دنیا نیست.

بیشتر بخوانید:

نام پدیده انگلیسی در لیست خرید بایرن مونیخ

واکنش فلیک به جذب دایو اوپامکانو توسط بایرن

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ هانسی فلیک فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال