فلیک: مسابقه فردی ربطی به فینال فصل قبل ندارد

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که مسابقه فردا شب برابر پاری‌سن ژرمن هیچ ارتباطی به فینال فصل گذشته ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از جذاب ترین بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرداشب دو تیم بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن به مصاف یکدیگر خواهند رفت؛ تکرار بازی پایانی فصل گذشته چمپیونزلیگ که قطعاً از زیبایی‌های بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و بسیاری از هواداران فوتبال منتظر آغاز آن هستند.

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، پیش از دیدار برابر پاری‌سن‌ژرمن گفت: " پاری‌سن‌ژرمن خط دفاع  هماهنگی دارد، به همراه یک دروازه بان بسیار خوب و به طور کلی تیمی که از کیفیت بالایی برخوردار است. فینال لیگ قهرمانان در فصل گذشته هیچ ارتباطی به این بازی ندارد. این یک مسابقه جدید محسوب می شود. پاریس یک مربی جدید دارد و ما می‌خواهیم پیروز شویم و به نیمه نهایی برویم."

فلیک در ادامه گفت: "من می بینم که همه بازیکنان برای حضور در مسابقه فردا کاملاً آماده هستند. بازیکنانی که امروز در تمرین حضور داشتند می توانند در مسابقه فردا بازی کنند. گاهی اوقات شما نسبت به انتخاب ترکیب احساس قطعیت نمی کنید بنابراین من می خواهم این مسئله را باز نگه دارم و اکنون صحبتی درباره آن انجام ندهم."

اخبار پیرامون عدم تمدید قرارداد ژروم بواتنگ با بایرن مونیخ: " من نمی‌دانم که آیا باید در مورد همه چیز در رسانه ها صحبت کنم یا نه. من قبلا نظر خودم را در مورد بواتنگ گفته ام و همه از قابلیت های او خبر دارند. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این مسائل صحت دارد یا خیر."

فلیک درباره ستاره جوان بایرن مونیخ یعنی کریستوفر اسکات نیز گفت: "ما او را با خودمان به لایپزیش بردیم چراکه یک جای خالی داشتیم. او سرعت خوبی دارد و در تمرینات نیز عالی عمل می‌کند. البته او در مسابقه فردا برابر پاری‌سن‌ژرمن حضور نخواهد داشت اما آخر هفته می تواند به میدان برود."

هانسی فلیک همچنین در پایان صحبت های خود تایید کرد که سرژ گنابری ستاره آلمانی بایرن مونیخ با کمی گلودرد روبرو است و ممکن است مسابقه فردا شب را از دست بدهد.

تگ ها


پاری سن ژرمن بایرن مونیخ جرومی بواتنگ هانس فلیک