فلیک و انتخاب بهترین لحظه دوران حضور در بایرن

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، فتح لیگ قهرمانان را بهترین لحظه دوران حضور خود در این باشگاه توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دوران تقریبا دو ساله حضور هانسی فلیک، سرمربی ۵۶ ساله و موفق آلمانب در بایرن مونیخ رو به پایان است و او به زودی جای خود را به جولیان ناگلزمان روی نیمکت این تیم خواهد داد. هانسی فلیک در مصاحبه ای در مورد بهترین لحظه دوران حضور در این باشگاه و البته درخشش خیره کننده رابرت لواندوفسکی در دو سال اخیر صحبت کرده است.

هانسی فلیک گفت: "برای هر تیمی در یک فصل در یک مقطع بحران مصدومیت رخ می دهد و برای بایرن مونیخ ما این اتفاق در مرحله حساس لیگ قهرمانان برابر پاری سن ژرمن رقم خورد. اما علیرغم رخ دادن این اتفاق نیز بایرن مونیخ عملکردی تحسین برانگیز و درخشان به خصوص در دیدار رفت ارائه داد. برای من مهم ترین اتفاق در دوران حضور در بایرن مونیخ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، فضا و احساس تیمی بعد از فتح این رقابت ها بود که نظیر نداشت و برایم قابل مقایسه با فتح عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود.

در تیمی مانند بایرن مونیخ هدف همیشه کسب همه عناوین است. ما سال گذشته موفق به کسب عنوان قهرمانی در تمامی تورنمنت ها شدیم و این عملکرد باعث رضایت ما شد. اما من هر روز نیازی به تمجید از خودم نمی بینم و این عناوین نشان دهنده قدرت ذهنی تیم بود.

استمرار درخشش رابرت لواندوفسکی؟ او در فصل گذشته نشان داد چقدر بازیکن در خدمت تیمی است و در این فصل لواندوفسکی حتی بهتر از سال قبل هم بود. رابرت سالها بهترین مهاجم جهان بوده و بایرن از داشتن چنین بازیکنی خوشحال است. او بهترین مرحله دوران حرفه ای خود را سپری می کند."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی هانس فلیک