فلیک: کوچکترین اشتباهات ما به سختی مجازات شد!

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، پس از شکست شب گذشته این تیم برابر مونشن گلادباخ، راجع به مشکلات خط دفاعی تیمش صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شکست ۳-۲ شب گذشته بایرن مونیخ برابر مونشن گلادباخ، خط دفاع بایرن، نمایش بسیار ضعیفی داشت. هانسی فلیک تنها کسی نبود که تقلای بی فایده دفاع تیمش در بازی دیشب را از دلایل باخت بایرن مونیخ می‌دید. کافی است این مربی ۵۵ ساله سری به فضای مجازی بزند تا ببیند جهان پر است از هواداران ناراضی بایرن که انگشت اتهام خود را به سوی خط دفاع این تیم گرفته اند.

فلیک اما نمی‌تواند مانند هواداران، به انتقاد از بازیکنانش بپردازد و مربی باید با توجه به آنچه که دید مشکلات بازیکنانش را برطرف کرده و اعتماد به نفس آنها در ادامه فصل، بازسازی کند.

 فلیک در مصاحبه خود پس از مسابقه دیشب گفت: "اگر به بازی ما نگاه کنید، کاملا مشهود است که کجا مشکل داشتیم. ما نتوانستیم وقتی توپ در اختیارمان بود از عمق دفاع کنیم.


ما فقط باید این موضوع را بهبود ببخشیم. گلادباخ به طرز بی رحمانه ای در برابر دفاع ما کارآمد بود. به طور معمول، وقتی ۲-۰ جلو می‌افتید، با سه امتیاز به مونیخ برمی گردید. امروز اما اشتباهات ساده مجازات شدند.

بیشتر بخوانید:
گلادباخ ۳ - ۲ بایرن مونیخ؛ کلیشه برعکس!

خلاصه بازی مونشن گلادباخ 3 - بایرن مونیخ 2

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ مونشن‌گلادباخ هانسی فلیک فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال