فلیک: گل خوردن همیشه آزارم می‌دهد

هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان، از گل خوردن تیمش در دیدار برابر رومانی ابراز ناخشنودی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم آلمان و رومانی شب گذشته در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی با نتیجه ۱-۲ به سود آلمان به پایان رسید.

 این در حالی بود که آلمان گل اول را دریافت کرده و تا دقیقه ۵۲ نتوانسته بود به گل برسد اما در نهایت با دو گل گنابری و مولر برنده بازی شد. آلمان با این پیروزی و با ۱۸ امتیاز از هفت بازی در صدر جدول گروه جی جای گرفت.

هانسی فلیک پس از بازی به خبرنگاران گفت:« گل خوردن همیشه من را آزار می‌دهد. ما در آستانه گرفتن پنالتی بود و سپس گل خوردیم. کنار آمدن با این اتفاق برای ما آسان نبود. اما این تیم با تمام وجود بازی کرد و هواداران ما را به جلو فرستادند. در آخر شایسته پیروزی برابر تیمی بودیم که از عمق دفاع می‌کرد.»

این مربی آلمانی درباره گل مولر اظهار داشت:« این‌ها فضاهایی هستند که می‌خواهیم آنها را به تسخیر دربیاوریم. لئون ضربه سر بسیار خوبی به توپ زد و توماس دقیقا جایی بود که باید باشد. هفته بعد باید با مقدونیه شمالی دیدار کنیم. آنها امروز ۰-۴ برنده شدند. آنها تیمی هستند که به خوبی دفاع می‌کنند اما در عین حال دروازه را نیز می‌شناسند.»

توماس مولر، زننده گل پیروزی بخش آلمان در دقیقه ۸۱، نیز پس از سوت پایان بازی به خبرنگاران گفت:« من فکر می‌کنم که ما در این بازی بسیار تلاش کردیم. با شکست ۰-۱ به رختکن رفتن حس خوبی نیست. ما باید از هواداران تشکر کنیم. وقتی گل دوم را زدیم، ورزشگاه به معنای واقعی کلمه منفجر شد. حتی وقتی عقب بودیم هم می‌دانستیم که تمام کارهایی که پیش از این انجام داده بودیم بد نبوده است. این که پس از این همه تلاش نتیجه بگیری بسیار خوب است.»

تگ ها


هانسی فلیک تیم ملی آلمان فوتبال جهان توماس مولر فوتبال