فنایی: با رعایت موارد بهداشتی لیگ را برگزار کنند

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی به زودی برگزار می‌شود و در این شرایط لیگ هم باید به پایان برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در پاسخ به این سؤال که نظرش در مورد برگزاری یا عدم برگزاری ادامه لیگ چیست، تصریح کرد: آنچه مسلم است برای همه ما اولویت سلامتی است. تصمیم‌گیرندگان اصلی در این زمینه وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با ویروس کرونا هستند و آنها قطعاً برای هر تصمیمی عواقب آن را هم در نظر می‌گیرند.  فقط امیدوارم هر تصمیمی که قرار است اتخاذ شود هر چه زودتر عملی شود تا همه ما تکلیف خود را بدانیم. هر چند احساس من این است لیگ ادامه پیدا خواهد کرد. مثل خیلی از لیگ‌های معتبر دنیا که قرار است با تأخیر به پایان برسد. نمی‌شود لیگ را در همین جا تمام کرد و به هر شکلی و هر زمانی باید به پایان برسد. 

فنایی در این باره اضافه کرد: آنهایی که اصرار به تعطیلی لیگ دارند حتماً فراموش کرده‌اند که لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های مقدماتی جام جهانی در همین دو سه ماه آینده قرار است برگزار شود. الان لیگ را تعطیل کنیم برای فصل بعد چه خواهیم کرد که زمان آن هم سه ماه دیگر فرا می‌رسد؟ آیا تا آن موقع واکسن کرونا ساخته خواهد شد؟! درستش این است که با رعایت موارد بهداشتی لیگ را برگزار کنند. هر چند که همه ما موظفیم موارد بهداشتی را در زندگی شخصی خود رعایت کنیم. هر فردی باید خودش به فکر خودش باشد و قرار نیست همه چیز را به جامعه و مسئولان ربط دهیم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما اهالی فوتبال چه بخواهیم و چه نخواهیم باید این چالش را پشت سر بگذاریم تا در نهایت راه مقابله با ویروس کرونا با کشف واکسن آن پیدا شود. نمی‌شود تا آن زمان فوتبال را تعطیل کرد، چرا که شغل و درآمد ما از این راه است و با تعطیلی بازی‌ها هم ویروس کرونا از بین نخواهد رفت. خوشبختانه جامعه هم پذیرفته است که به هر شکلی با این ویروس کنار بیاید و در این راه باید با رعایت فاصله اجتماعی و دیگر موارد بهداشتی مراقب سلامتی خود باشیم.

بیشتر بخوانید:

بیرانوند: هیأت مدیره نمی‌خواست پرسپولیس برانکو قهرمان شود!

مخالفت پرسپولیس با تعطیلی لیگ بدون قهرمانی

 

 

تگ ها


داود فنایی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال