فنرباغچه و یک راهکار عجیب برای جذب مسوت اوزیل

باشگاه فنرباغچه ترکیه در تلاش است تا به یک راه حل برای جذب قرضی مسوت اوزیل از آرسنال دست یابد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مسوت اوزیل ستاره آلمانی سال ۲۰۱۳ بود که از رئال جدا و با انتقالی ۵۰ میلیون یورویی راهی آرسنال شد. هفت سال بعد از او به عنوان یکی از بدترین خریدهای تاریخ باشگاه نام برده می شود. هافبکی که تنها در سال های ابتدایی حضورش در جمع توپچی ها خودی نشان داد و در چند سال اخیر با افتی شکار روبرو شده است. بسیاری او را به این متهم می کنند که در بازی های بزرگ محو می شود و نتوانسته نقش تعیین کننده ای در جدال های بزرگ داشته باشد.

 اوزیل در حالی از فهرست آرسنال به دور مانده که همچنان یکی از بالاترین دستمزدها را دریافت می کند. او هفته ای ۳۵۰ هزار پوند حقوق می گیرد که در سال به ۱۶.۸ میلیون پوند می رسد؛ در حالی که فصل جاری در ۲۳ بازی حاضر بوده، یک گل زده و سه پاس گل داده است. اوزیل یکی از بازکینانی بود که حاضر به کاهش دستمزدش در دوران قرنطینه نشد.

در حالی که آرسنالی ها مشتاق جدایی اوزیل برای خلاصی از پرداخت دستمزد بالای او هستند، از ترکیه خبر می رسد که فنرباغچه خود را برای پیشنهادی خوب به اوزیل آماده می کند. فنر اوزیل را قرضی می خواهد و حاضر است دستمزد او را نیز پرداخت کند. ستاره آلمانی ترک تبار از هوادران فنرباغچه است و این باشگاه معتقد است با یک راهکار می توان برای جذب او اقدام کرد.

طبق  گزارش "فوتواسپورت"، کامل داناباش یکی از اعضای هیئت مدیره فنر پیشنهاد داده است که هر هوادار باشگاه با ارسال پیامک به شماره ای که از سوی باشگاه اعلام خواهد شد، می تواند سه یورو برای جذب اوزیل کمک کند. به این ترتیب اگر یک میلیون پیامک ارسال شود، سه میلیون یورو جمع خواهد شد و باشگاه با گذاشتن سه میلیون یوروی دیگر، می توان میزان دستمزد پیشنهادی به اوزیل را به حد معقولی رساند. دانباش حتی معتقد است تعداد پیامک ها به ۵ میلیون هم خواهد رسید و رقم ۱۵ میلیون یورو برای جذب اوزیل جمع خواهد شد!

بیشتر بخوانید:

دلیل غیبت جهانبخش مقابل آرسنال مشخص شد

برایتون ۲- آرسنال ۱؛ ناکامی بزرگ توپچی‌ها

 

 

تگ ها


ترکیه فنرباغچه فوتبال جهان مسوت اوزیل آرسنال فوتبال