فنونی‌زاده: ترکیب استقلال خوب نبود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال بازی را خوب شروع نکرد و استراماچانی باید مهدی قائدی را از ابتدا بازی می‌داد که این کار را نکرد....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال بازی را خوب شروع نکرد و استراماچانی باید مهدی قائدی را از ابتدا بازی می‌داد که این کار را نکرد.

به گزارش مدال، مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص دربی 90 گفت:  استقلال ترکیب خوبی نداشت و بازی را خوب شروع نکرد. استراماچونی باید مهدی قائدی را از ابتدا بازی می‌داد که این کار را نکرد. 

وی درباره عملکرد حسینی تصریح کرد: حسینی چون ذخیره ندارد، حس رقابت در دروازه استقلال دیده نمی‌شود. به نظر من استقلال در 4 بازی گذشته بدشانسی هم آورده است. 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که استراماچونی با شکست در دربی می‌ماند؟ خاطرنشان کرد: من کار او را ندیدم و نمی‌دانم به کارش ادامه می‌دهد یا نه.

فنونی‌زاده در خصوص اینکه استقلال فرصت گلزنی داشت و می‌توانست با پنالتی به گل برسد ولی در پایان نتیجه را واگذار کرد، گفت: در این چند بازی استقلال شرایط طوری رقم خورده که استقلال از فرصت‌هایش استفاده نکرده و در دقایق آخر بازی هم نتیجه را واگذار می‌کند.  امیدوارم روند نتیجه‌گیری استقلال تغییر کند و شرایط این تیم بهتر شود.

اخبار مرتبط:

استقلال 0 - 1 پرسپولیس/ فتح دربی به دست یک غریبه

تگ ها


دربی 90 مهدی فنونی زاده ایران فوتبال