فنونی‌زاده: شجاع بهترین گزینه برای رهبری خط دفاع پرسپولیس است

مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران با تمجید از شجاع خلیل‌زاده، او را بهترین گزینه برای رهبری خط دفاع پرسپولیس معرفی کرد....

به گزارش مدال، مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه آغاز لیگ برتر گفت: با رفتن برانکو پرسپولیس دچار حوادث مختلف شد و کالدرون آمد که در آسیا و کشورهای عربی سابقه خوبی دارد.

وی افزود: بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس نتایج جالبی نداشت و تیم هم دستخوش تغییراتی شد، اما من معتقدم کالدرون تیمش را براساس اصل شایسته‌سالاری خواهد چید. پرسپولیس پنجشنبه نباید پارس‌جنوبی را دسته کم بگیرد، چراکه این تیم، تیم ناشناخته‌ای است و برای متوقف کردن پرسپولیس می‌آید. شما بارسلونا را هم ببنید در بازی نخست باخت و بازیکنان باید هوشیار باشند. پرسپولیس در حضور هوادارانش یک امتیاز مثبت دارد و حضور هواداران تاثیر بسزایی در روحیه بازیکنان دارد.

مدافع ملی‌پوش سابق پرسپولیس درباره زوج جدید خط دفاعی سرخپوشان نیز عنوان کرد: آرزوی موفقیت برای کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده دارم، دو بازیکنی که هر دو جسارت خوبی دارند و کنعانی‌زادگان باید بداند اجازه اشتباه کردن را ندارد. از طرفی شجاع هم بداند در نبود احتمالی سیدجلال رهبر خط دفاع او است و باید بتواند صلابت سال‌های قبل پرسپولیس در خط دفاع را حفظ کند.

فنونی‌زاده در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد از برخی حواشی موجود گفت: دوست دارم بدانم مدیریت پرسپولیس دقیقا چه برنامه‌ای برای کم کردن حواشی داشته است. به شخصه انتقادات فراوانی به مدیریت دارم اما از سویی تیم نیاز به آرامش دارد و بازی در هفته‌های اول نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان پیرامون دربی در هفته چهارم نیز تصریح کرد: پرسپولیس باید در سه هفته ابتدایی عملکرد خوبی داشته باشد و من معتقدم با تفکرات تهاجمی کالدرون و با تجربه بالای بازیکنان پرسپولیس شاهد یک دربی جذاب باشیم که پرسپولیس برنده آن است.

 

بیشتر بخوانید:

جشن پرسپولیسی‌ها امشب برگزار می‌شود

 

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال