فنونی‌زاده: پرسپولیس باید امتیازات اول فصل را جمع‌آوری کند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از برد این تیم مقابل پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ‌برتر ابراز خوشحالی کرد....

فنونی‌زاده: پرسپولیس باید امتیازات اول فصل را جمع‌آوری کند

به گزارش مدال، مرتضی فنونی‌زاده در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پارس جنوبی در بازی اول لیگ برتر اظهارداشت: خوشحالم بازیکنان توانستند چراغ اول را روشن کنند هر چند کیفیت بازی چندان جالب توجه نبود. در هر صورت، اولین مسابقه فصل بود و طبیعی است که چنین مسائلی رخ بدهد. البته هرچه از بازی گذشت، تیم پرسپولیس روان‎تر بازی کرد. با این شیوه بازی، پرسپولیس می‌تواند به کسب قهرمانی چهارم هم امیدوار باشد به شرطی که هواداران و پیشکسوتان از تیم حمایت کنند. 

وی ادامه داد: در نیمه نخست، پرسپولیس در یک صحنه شانس آورد. همان صحنه ای که ضربه ایستگاهی بازیکن پارس‌جنوبی تبدیل به گل نشد. در نیمه دوم با تعویض‌های هوشمندانهگابریل کالدرون و کنار آن عملکرد خوب بازیکنان، پرسپولیس سوار بر بازی شد و جدا از گلی که به ثمر رساندند، چند موقعیت دیگر هم داشتند. همین که فصل را با برد شروع کردند، جای خوشحالی دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح کرد: معتقدم بازیکنان پرسپولیس باید در نیم فصل نخست، امتیازات را جمع کنند تا در نیم فصل دوم که بازی‌ها سخت و بازکردن دروازه تیم‌ها مشکل‌تر می‌شود، با خیالی راحت دیدارهایشان را دنبال کنند. خوشبختانه بیشتر شاکله اصلی تیم از فصل قبل حفظ شده و به نظرم با ترکیبی که کالدرون در اختیار دارد، می‌تواند نتیجه خوبی در این فصل کسب کند.

 

بیشتر بخوانید:

چیپ آرامش بخش قبل از ماراتن جدال‌های پی در پی پرسپولیس با مدعیان

تگ ها


مرتضی فنونی زاده پرسپولیس پارس جنوبی جم پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال