فنونی زاده: چرا اسپانسر مشترک شفاف سازی نمی‌کند؟

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این روزهای پرسپولیس صحبت کرد....

به گزارش مدال، مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس گفت: پرسپولیس دبل کرده و حالا شانس زیادی داری تا رکورد سه جام در یک فصل را که ما در سال ۶۵ همراه با پرسپولیس به دست آوردیم را تکرار کند اما این روزها هواداران نگران تمدید با برانکو هستند. ما پیشکسوتان هم از اینکه چرا با برانکو تمدید نمی کنند ناراحت هستیم.

فنونی زاده درباره علت تاخیر در تمدید با برانکو گفت :  وزارت ورزش به عنوان متولی این تیم باید نگاه برابری داشته باشد و به پرسپولیس هم مثل استقلال کمک کند. مسئله دیگر برای من واقعا جای سوال است اینکه اسپانسر مشترک چرا آمار درآمدها و سهم تیم ها را منتشر نمی کند؟ چرا آنها پول برانکو را نمی دهند؟

فنونی زاده در ادامه صحبتهایش در خصوص کمک مالی هواداران به باشگاه هم گفت : این کار درست نیست وقتی صاحب باشگاه وزارت است هواداران پول به باشگاه بدهند اما به شما قول می دهم اگر فردا صبح ساعت ۸ صبح شماره حساب بدهند ساعت ۸/۳۰ پول برانکو را همین هواداران با معرفت می پردازند. نظر  فنونی زاده درباره پیشنهاد یک تیم قطری به شجاع خلیل زاده هم جالب است و در این خصوص می گوید: شجاع نباید الان از پرسپولیس جدا شود . او بماند دو ، سه سال آخر فوتبالش را در قطر سپری کند بهتر است. چون نزد هواداران محبوب است و  محبوبیت را   نمی شود با پول مقایسه کرد .

پیشکسوت پرسپولیس در پایان صحبت هایش گفت : من و بقیه پیشکسوتان به ویژه علی آقا پروین دوست داریم برانکو در پرسپولیس بماند چون هواداران  او را دوست دارند. شاید زمانی منتقد او بودم اما او عالی نتیجه گرفته و باید حمایتش کنیم.

بیشتر بخوانید:

عرب: گزینه اول و آخر ما برانکوست/به میز مدیرعاملی نچسبیده‌ام

 

تگ ها


مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال