فنونی‌زاده: چرا کالدرون از سیستم چرخشی استفاده می‌کند؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه چرا کالدرون از سیستم چرخشی استفاده می‌کند را باید از خودش پرسید....

به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس دیروز با انتشار پیامی از بدقولی باشگاه ابراز ناراحتی کرد. او پیش از این نیز در شبکه سوم سیما مصاحبه‌ای انجام داده بود که باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شد. در همین راستا شنیدن تازه‌ترین حرف‌های مرتضی فنونی زاده مدافع سابق تیم پرسپولیس خالی از لطف نیست.

شنیده‌اید گابریل کالدرون بابت بدقولی باشگاه گلایه کرده است؟
به هر حال یکسری مشکلات مالی و پرداختی به خارجی‌ها وجود دارد که ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه آمریکاست. مربیانی هم که به ایران می‌آیند با آگاهی از این موضوع می‌آیند، اما بالاخره پول خودش را می‌گیرد.

ولی سرمربی پرسپولیس پست اینستاگرامی گذاشته است.
گفتم که هم او حق دارد و هم باشگاه پرسپولیس!

هواداران نگران شده‌اند نکند گابریل کالدرون شبیه آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی شود؟
نه! کالدرون، استراماچونی نمی‌شود. او خودش هم در تلویزیون گفت که صبر می‌کند تا مشکلات حل شود.

به نظر می‌رسد آرام آرام پرسپولیس با تاکتیک‌های کالدرون خو گرفته است چراکه نتایج اخیر پرسپولیس خوب بوده و نه تنها به صدر جدول رسیده بلکه به نیمه نهایی جام حذفی هم صعود کرده است؟
بله، به هر حال هر مربی که تازه جایی می‌رود زمان می‌برد تا با تیم هماهنگ شود یا بازیکنان با او هماهنگ شوند. کالدرون هدایت تیمی را قبول کرده که سه بار پی‌درپی قهرمان ایران شده است، بنابراین کار سختی در ابتدای کار داشت.

الان هم در دفاع به ویژه مرکز آن از سیستم چرخشی استفاده می‌کند!
پرسپولیس در حال حاضر سه مدافع میانی خوب به اسامی سیدجلال، شجاع و کنعانی‌زادگان دارد که هر سه فوق العاده هستند. اینکه چرا کالدرون از سیستم چرخشی استفاده می‌کند را باید از خودش پرسید.

جمعه پرسپولیس با نساجی بازی دارد و شما بازی نساجی مقابل شهرخودرو را در قائمشهر تماشا کردید. برای تماشای این بازی به استادیوم آزادی می‌روید؟
هنوز تا جمعه مانده است، شاید رفتم. آن بازی هم در قائمشهر برگزار می‌شد و من هم به اتفاق دوستانم شمال بودم. با دست‌اندرکاران نساجی و محمد عباس زاده که بازیکن خود ما در پرسپولیس بوده تماس گرفتم و به استادیوم رفتم. تماشاگران نساجی هم مثل پرسپولیس پرشور هستند. جا دارد از هواداران نساجی و مردم با معرفت قائمشهر تشکر کنم که سنگ‌تمام گذاشتند. امیدوارم جمعه بازی خوب و تماشاگرپسندی شود.

بیشتر بخوانید:

بازیکنان نساجی قبل از دیدار با پرسپولیس شارژ شدند

تگ ها


فنونی زاده مرتضی فنونی زاده فنونی زاده پرسپولیس آنالیز کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال