فن‌دایک: مسی سخت‌ترین حریفی است که داشته‌ام

ویرژیل فن‌دایک مدافع لیورپول می‌گوید مسی دشوارترین حریفی است که تا حالا مقابلش بازی کرده ولی از نظر مهار تک‌ به تک، دشوارترین حریف او آگوئرو بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ویرژیل فن‌دایک، ستاره خط دفاعی لیورپول در یک پرسش و پاسخ توییتری اعلام کرد که دشوارترین حریفی که تا کنون در مقابلش بازی کرده لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی بارسلونا بوده.

سال گذشته در جریان پیروزی ۳-۰ بارسلونا مقابل لیورپول در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان لیونل مسی درخشان ظاهر شد و بارها خط دفاعی لیورپول را به هم ریخته و گلزنی کرد. البته در بازی برگشت در ورزشگاه آنفیلد لیورپول دست به یک معجزه زد و موفق شد با پیروزی ۴-۰ بر بارسلونا مسی و یارانش را حذف کرده و خود به فینال رقابتها صعود کند.

فن‌دایک در این پرسش و پاسخ درباره مسی گفت:" مهاجمین زیادی هست که بازی مقابل آنها دشوار است ولی فکر کنم بازی مقابل مسی از همه سخت‌تر است".

با اینحال وقتی از فن‌دایک پرسیده می‌شود که زمانی که بخواهد یک مهاجم را به صورت تک‌ به تک، یارگیری کند دشوارترین حریفی که از این نظر داشته چه کسی بوده، او ستاره آرژانتینی منچسترسیتی، سرخیو آگوئرو را انتخاب کرد.

فن‌دایک در پاسخ به اینکه شیرین‌ترین خاطرات دوران ورزشی‌اش چه بوده به سه اتفاقی اشاره کرد که می‌شد انتظار شنیدن آنها از زبان او را داشت. ستاره هلندی خط دفاعی لیورپول در پاسخ به این سوال گفت:" خاطرات خوب زیادی هست. ولی بهترین لحظه‌ها برای من اولین بازی‌ام به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای، اولین بار که به تیم ملی کشورم دعوت شدم و البته قهرمانی‌مان در اروپا در شهر مادرید با لیورپول است".

بیشتر بخوانید:

واسکز: مسی و رونالدو بهترین فوتبالیست‌های تاریخ

تگ ها


ویرجیل فن دایک سرخیو آگوئرو لیونل مسی ویرجیل فان‌دیک لیونل مسی لیورپول بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال