فن خال: اخراج من تقصر وودوارد بود، نه مورینیو

لوئی فن خال، سرمربی سابق منچستریونایتد، اد وودوارد، مدیر اجرایی این باشگاه را مسئول اخراجش از این باشگاه در سال ۲۰۱۶ دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فن خال که در سال ۲۰۱۴ هدایت منچستریونایتد را برعهده گرفت، تنها دو سال بعد و مدت کمی بعد از فتح جام حذفی با این تیم، از کار برکنار شد.

فن خال در اولین فصل با منچستریونایتد در رتبه چهارم لیگ برتر قرار گرفت اما فصل بعد تیمش پنجم شد و نتوانست به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. همین باعث شد تا مدیران یونایتد تصمیم به اخراج او گرفتند و چند روز بعد ژوزه مورینیو به عنوان جانشین او معرفی شد.

فن خال در گفتگو با یک پادکست هلندی گفت:" من به خاطر این اتفاق، وودوارد، مدیرم در منچستریونایتد را سرزنش می کنم، تا ژوزه مورینیو. به نظرم وودروارد یک نابغه شیطانی است."

فن خال همچنین فاش کرد که پیش از پیوستن به منچستریونایتد، با دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام، مذاکره کرد؛ مذاکره ای که لوی تلاش زیادی برای مخفی نگه داشتن آن انجام داد:" دنیل لوی به خانه من در نوردویک آمد و با پنهان شدن در صندوق عقب ماشین رفت چون یاک فن خِلدر (روزنامه نگار) در آن حوالی بود. خیلی طول کشید تا او تصمیم بگیرد و این به منچستریونایتد فرصت داد تا پیشنهادش را ارائه بدهد."

بیشتر بخوانید:
درخواست رسمی فدراسیون اسپانیا برای افزایش تعویض‌ها
ادعای لگانس؛ تاریخ شروع لالیگا: ۳۱ خرداد
چیمشیر: تیم من مدعی قهرمانی در ترکیه است 

تگ ها


لوئیس فان خال ژوزه مورینیو فوتبال جهان منچستریونایتد اد وودوارد تاتنهام منچستر یونایتد فوتبال