فن دایک: افتخار می کنم و خوشحالم که به لیورپول پیوسته ام

ویرجیل فن دایک، مدافع سابق تیم ساوتهمپتون که امروز با ۷۵ میلیون یورو راهی لیورپول شد، می گوید که از انتقال به این تیم مفتخر و خوشحال است ......

 ویرجیل فن دایک، مدافع سابق تیم ساوتهمپتون که امروز با ۷۵ میلیون یورو راهی لیورپول شد، می گوید که از انتقال به این تیم مفتخر و خوشحال است.

باشگاه لیگ برتری لیورپول روز چهارشنبه اعلام کرد که توافقات برای انتقال این مدافع به آنفیلد صورت گرفته و او از ۱ ژانویه بازیکن لیورپول خواهد بود. او که حالا گران ترین مدافع تاریخ فوتبال لقب گرفته، فصل سختی را در ورزشگاه سنت ماری سپری کرد، اما حالا در اینستاگرام رسمی خود نوشته است:

خوشحال و مفتخرم که توافقات برای انتقال به لیورپول صورت گرفت! امروز برای من و خانواده ام روز غرور انگیزی است چرا که به یکی از بزرگترین باشگاه های دنیای فوتبال پیوسته ام! بی صبرانه منتظرم تا در مقابل کلوپ پیراهن سرخ مشهور لیورپول را به تن کنم و تمام توانم را به کار خواهم گرفت تا به این باشگاه بزرگ کمک کنم که در پایان فصل به دستاورد بزرگی برسد.

همچنین می خواهم از این فرصت استفاده کرده و از نایب رئیس، هیئت مدیره، سرمربی تیم، بازیکنان و هواداران باشگاه نیز تشکر کنم. همیشه به این باشگاه احترام می گذارم که فرصت بازی در لیگ برتر را برایم مهیا کرد و با وجود چند ماه سختی که در این اواخر داشتم، کاملاً از دوران حضورم در ساوتهمپتون لذت بردم و دوستانی در باشگاه پیدا کردم. ممنون به خاطر همه چیز. به خاطر تمام پیام های حمایت تشکر می کنم. حالا به دنبال آشنایی با هم تیمی های جدید و شروع کار هستم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال