فن دایک: بعد از گل کوین دی بروین استرس گرفتم

ویرژیل فن دایک، ستاره هلندی لیورپول از قهرمانی این تیم در لیگ برتر انگلیس بسیار خوشحال به نظر می‌رسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سال گذشته قرمزهای آنفیلد در آخرین لحظات قهرمانی لیگ برتر را از دست دادند و این منچستر سیتی بود که جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد. با این حال فصل جاری برای لیورپول به شکل دیگری آغاز شد و آنها از همان ابتدا کار را کوبنده آغاز کردند تا این که شب گذشته و بعد از شکست منچستر سیتی مقابل چلسی، قهرمانی شاگردان یورگن کلوپ قطعی شد.

ستاره هلندی و رهبر خط دفاعی لیورپول یعنی ویرژیل فن دایک یکی از مهمترین ارکان موفقیت تیم یورگن کلوپ در یکی دو فصل گذشته بوده است. او بعد از مسجل شدن قهرمانی لیورپول ضمن ابراز خوشحالی بابت این موضوع، در مصاحبه ای گفت: " باورنکردنی است ، چه فصلی. ما باورنکردنی بوده ایم. حضور بین این گروه از بازیکنان و بخشی از این موفقیت بودن، امری باورنکردنی است. بسیار افتخار می کنم که حالا می‌توانم خودم را قهرمان لیگ برتر انگلیس بدانم."

فن‌دایک در ادامه گفت: " البته من بازی چلسی و منچسترسیتی را تماشا کردم. این در حالی است که به طور کلی بازی های زیادی را نگاه نمی کنم. بعد از گل کوین دی بروین کمی عصبی شدم اما بعد از آن فقط زمان جشن بود و حالا همه ما به یکدیگر افتخار می‌کنیم. واقعا نمی توانم این احساس خودم را به شکل صادقانه ای توصیف کنم."

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


ویرجیل فن دایک کوین دی بروین فوتبال جهان قهرمانی لیورپول کوین دبروین ویرجیل فان‌دیک منچستر سیتی لیورپول لیگ برتر فوتبال