فن دایک: به این جایزه نیاز داشتم/ الگوی من رونالدینیو بود

ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول واکنشی جالب به کسب جایزه بهترین بازیکن اروپا داشت و رونالدینیو را نیز به عنوان الگوی خود معرفی کرد...

ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول واکنشی جالب به کسب جایزه بهترین بازیکن اروپا داشت و رونالدینیو را نیز به عنوان الگوی خود معرفی کرد

به گزارش مدال، امشب و در خلال برگزاری قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا، ویرجیل فن دایک بالاتر از فوق ستاره‌هایی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا برگزیده شد. فن دایک راه خود را طولانی توصیف کرده و مدعی شد بدون هم تیمی‌هایش قادر به دستیابی به چنین دستاوردی نبوده است.

ویرجیل فن دایک گفت: "اول از همه فکر می‌کنم باید از همه هم تیمی‌هایم تشکر کنم. بدیهی است بدون کمک آنها من آنچه که در طی سال گذشته به دست آوردم را نمی‌توانستم کسب کنم. من البته از خانواده‌ام نیز تشکر می‌کنم.

رسیدن به اینجا جاده‌ای طولانی برای من بوده و به بخشی از وجود من تبدیل شده است. من به چنین جایزه‌ای نیاز داشتم زیرا بازیکن 18 ساله نیستم که قرار باشد روند صعودی رشد را تجربه کنم و به همین دلیل همیشه باید تلاش کنم. من مجبور بودم برای هر مرحله از راه دشوار کار و تلاش کنم اما این مسیر بخشی از وجود من است و من از این بابت بسیار خوشحالم. من بسیار افتخار می‌کنم که این جایزه را کسب کردم و از همه کسانی که در این راه به من کمک کردند تشکر می‌کنم.

الگوی من؟ وقتی یک بازیکن جوان بودم بازی‌های رونالدینیو را نگاه کردم و از سبک بازی او لذت می‌بردم. من در خیابان‌ها فوتبال بازی می‌کردم و تماشای دریبل‌ها و ترفندهای رونالدینیو احساس خوبی به من می‌داد."

اخبار مرتبط:

ویرجیل فن دایک مرد سال فوتبال اروپا شد

تگ ها


ستاره هلندی مرد سال فوتبال اروپا مراسم بهترین‌های اروپا فوتبال جهان