فن‌دایک: تیمی که خوب نباشد مجازات می شود

ویرژیل فن دایک بعد از شکست ۱-۰ هلند مقابل ایتالیا اعتراف کرد که هلند نمایش ضعیفی داشته و نباید برای شکست خود به دنبال بهانه باشد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هلند دیشب در خانه خود مقابل ایتالیا قرار گرفت تا در دومین روز مرحله گروهی لیگ ملت‌های یوفا با شاگردان روبرتو مانچینی مصاف دهد. این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۰ ایتالیا به پایان رسید تا هلندی‌ها پشت سر لاجوردی پوشان در رتبه دوم گروه شان قرار بگیرند.

ویرژیل فن دایک ستاره هلندی خط دفاعی لیورپول در پایان بازی به ضعف هلند اعتراف کرد و گفت با این بازی بد شکست خوردن حق هلند بوده و این مجازات تیمی است که نتواند آنطور که باید بازی کند.

فن دایک که بازوبند کاپیتانی هلند را به بازو بسته بود در پایان بازی با اشاره به اینکه هلند تنها سه شوت در چارچوب داشته گفت: " ما ضعیف بازی کردیم. اصلاً نتوانستیم حریف را تحت فشار بگذاریم و در زمانی که توپ دست مان بود هم تسلط کافی را نداشتیم. البته کیفیت زمین هم کمک نکرد ولی نباید به دنبال بهانه باشیم. ما باید بهتر می بودیم. نتیجه گیری از بازی امشب همین است".

کاپیتان هلند در ادامه گفت: " نیمه اول خوب نبود. ما در نیمه دوم سعی کردیم بازی را برگردانیم و حتماً دیدید که در بعضی مواقع بهتر بودیم. ولی رویهم رفته بازی خوبی نبود".

تگ ها


ویرجیل فن دایک تیم‌ ملی هلند لیورپول