فن دایک: حاضرم جایزه‌ام را با جام قهرمانی لیگ عوض کنم

ویرجیل فن دایک به منچستر سیتی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس تبریک گفت...

بازیکنان لیورپول که تنها با یک امتیاز کمتر نسبت به سیتی قهرمانی را این فصل را از دست دادند، احساس درماندگی و ناامیدی می‌کنند.

به گزارش مدال، فن دایک، مدافع هلندی لیورپول که عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال انگلیس و نیز بهترین بازیکن سال لیگ برتر را از آن خود کرد گفت:
"باید به سیتی تبریک گفت چرا که شایسته قهرمانی بودند و این عنوان را با یک امتیاز بیشتر از ما به دست آوردند. کورس قهرمانی جذابی بود و از تک تک دقایقش لذت بردم."
وی افزود: "درماندگی و ناامیدی، شاید لغت درستی برای شرح حال الان ما باشد؛ چرا که بسیار به قهرمانی نزدیک بودیم؛ اما با کسب ۹۷ امتیاز و شکل فوتبالی که در تمام فصل بازی کردیم، باید به خودمان بسیار بسیار افتخار کرده و احساس غرور کنیم."
فن دایک تاکید کرد: "نظر دیگران برایم مهم نیست. ما سخت تلاش کردیم تا در کورس بمانیم و بتوانیم قهرمان شویم؛ هرچند در نهایت سیتی با اختلافی اندک قهرمان شد و باید قبول کرد که فوتبال همین است."
بهترین بازیکن سال لیگ برتر انگلیس تصریح کرد: "این پایان کار ما نیست. فصل بعد قدرتمندتر باز می‌گردیم و تلاش خواهیم کرد عملکرد بهتری نسبت به این فصل داشته باشیم. ما برای قهرمانی بازهم می‌جنگیم تا این بار به دستش بیاوریم."
وی در خصوص جایزه بهترین بازیکن لیگ نیز گفت: "حاضرم همین الان جایزه را با جام قهرمانی عوض کنم. درست است که بهترین بازیکن لیگ شدم و در دفاع عملکرد خوبی داشتم ولی این بدون کمک هم‌تیمی‌هایم ممکن نبود."

تگ ها


قهرمانی لیگ برتر انگلیس بهترین بازیکن لیگ برتر قهرمانی منچسترسیتی کورس قهرمانی ویرجیل فان‌دیک منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال