فن دایک: در هر دو جبهه مدعی هستیم/ صلاح بسیار آماده است

مدافع هلندی می‌گوید لیورپول هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان مدعی قهرمانی است...

مدافع هلندی می‌گوید لیورپول هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان مدعی قهرمانی است

ویرجیل فن دایک در نشست خبری پیش از دیدار با پورتو شرکت کرد.

به گزارش مدال، لیورپول فردا شب و در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در آنفیلد میزبان پورتو خواهد بود و فن دایک مدعی شد هر لغزشی برای آنها هزینه بالایی خواهد داشت.

دیدار برابر پورتو: "آنها تیم بسیار خوبی بوده که شایستگی حضور در این مرحله را داشته اند. آنها بازیکنان بزرگی دارند، در کنار یکدیگر دفاع می کنند، پرس شدیدی داشته و در لیگ پرتغال نیز وضعیت مشابه لیورپول دارند و ما باید برای یک بازی سخت آماده باشیم.

من فکر می کنم ما در تمام بازی‌های فصل عملکردی خیلی خوب داشته ایم و شاید تنها در مقطع کوتاهی علیرغم میل باطنی موفق نبودیم، اما در مجموع بسیار باثبات بوده ایم و باید تا پایان فصل نیز اینگونه باشیم.

در لیگ قهرمانان و لیگ برتر مدعی هستیم اما حالا برای فکر کردن به قهرمانی خیلی زود است و هر لغزشی چه برای ما و چه برای منچسترسیتی، هزینه فراوانی خواهد داشت. امیدوارم شرایط در پایان فصل خوب باشد. اما ما همین حالا می توانیم سرمان را بالا نگه داریم."

شرایط محمد صلاح: "او بسیار سرزنده و آماده بوده و همه کار برای موفقیت لیورپول انجام می دهد. فشار از سوی مطبوعات وجود دارد اما او تا اینجا نیز فصلی فوق العاده داشته است."