فن دایک: رقابت برای قهرمانی هنوز تمام نشده است

ویرژیل فن دایک، مدافع لیورپول نبرد برای فتح لیگ برتر را هنوز تمام شده نمی داند....

به گزارش "ورزش سه"، تساوی ۲-۲ مقابل چلسی باعث شد لیورپول با یک بازی کمتر نسبت به منچسترسیتی در فاصله ۱۲ امتیازی این تیم قرار بگیرد. ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول در پایان این دیدار جذاب تاکید کرد مرسی سایدی ها از نظر دفاعی عملکرد خوبی داشته و البته کسب عنوان قهرمانی در این فصل غیرممکن نیست.

ویرژیل فن دایک گفت: "چلسی تیم شگفت انگیزی است و البته ما نیز هم همینطور. احساس می‌کنم در برخی مواقع تحت فشار بودیم، اما به عنوان یک تیم خوب دفاع کرده و موقعیت‌های چندانی به حریف ندادیم. من همیشه این حس را داشتم که می‌توانیم به گل سوم هم برسیم، اما این اتفاق رخ نداد.

زمانی که از حریف خود با دو گل پیش می افتید تلاش می کنید اجازه باز شدن دروازه خود را ندهید تا مبادا حریف انرژی و شتاب بیشتری برای زدن گل تساوی بگیرد، اما در این دیدار این اتفاق رخ داد. ضربه متئو کواچیج فوق العاده بود و ما به آنها احترام می گذاریم. در مجموع شاهد تقابلی تماشایی بودیم، اما هدف ما کسب سه امتیاز در این مسابقه بود.

رقابت برای کسب عنوان قهرمانی؟ باور داشتن به این هدف هرگز سخت نیست. فاصله زیاد شده، اما هنوز هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد.

عملکرد تیلو کهرر؟ من طرفدار واقعی او هستم و کهرر دروازه بان فوق العاده ای است. او هنگام پا به توپ بودن توپ اعتماد به نفس دارد و ما در حال حاضر به کهرر نیاز داریم."

تگ ها


ویرجیل فن دایک لیورپول