فن دایک: شناخت متقابلی میان ما و چلسی وجود دارد

ویرجیل فن دایک مدافع هلندی لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل چلسی حضور پیدا کرد...

به گزارش مدال، لیورپول و چلسی از چارچوب سوپرکاپ اروپا در استانبول به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ویرجیل فن دایک که عنوان رهبر خط دفاعی لیورپول را یدک می‌کشد، در کنفرانس خبری پیش از بازی به سوالات متنوعی پاسخ داد.

به گزارش لیورپول اکو، ویرجیل فن دایک درباره موضوعات زیر صحبت کرد:

درباره بهترین مدافع جهان

"بهترین مدافع جهان؟ نمی‌دانم. هر کسی نظری دارد. یکی فکر می‌کند که بازیکنی از دیگری بهتر است. من نظرم را نمی‌گویم اما مدافعان خوب زیادی در حال حاضر وجود دارند."

آلیسون بکر

"همه چیز درباره نظرات متفاوت است. به نظرم آلیسون نیازی ندارد در لیست بهترین دروازه‌بان‌های جهان قرار گیرد تا به عنوان بهترین دروازه‌بان جهان شناخته شود. تصمیم گرفته شده و ما باید آن را بپذیریم."

چلسی

"چلسی ما را می‌شناسد و ما نیز آن‌ها را می‌شناسیم. این تنها یک فینال و تک بازی است. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. می‌دانیم که همه پس از استراحت بازگشته‌اند اما همه باید آماده باشند. ما جام را می‌خواهیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد."

تگ قیمتی بر روی خود

"شما نمی‌توانید هیچ تاثیری روی تگ قیمتی خود داشته باشید. بازار نقل و انتقالاتی است و شما تنها باید همه چیز خود را برای تیم بگذارید. قبلا به خوبی جواب داده و من تنها می‌خواهم به راه خود ادامه دهم و تبدیل به بازیکن بهتری شوم."

بازنشستگی اسنایدر

"یک دوران بازی عالی داشت و برای همه ما در هلند رهبر فوق‌العاده‌ای بود. یک بازیکن استثنایی که برایش در آینده آرزوی موفقیت دارم."

بازی با آدرین

"این هفته دومی است که آدرین در جمع ما است. با مصدومیت آلیسون این چیزی نیست که می‌خواستیم اما آدرین به اندازه کافی باتجربه هست که کیفیتش را نشان دهد. سال‌های زیادی در لیگ برتر حضور داشته و به حمایت ما نیاز دارد."

توپ طلا

"تصمیم در ماه‌های آینده گرفته خواهد شد. باعث افتخارم است که نامزد شده‌ام. اگر مردم می‌خواهند با جوایز من را قضاوت کنند، آن را قبول می‌کنم اما این مهم‌ترین چیز نیست. تنها می‌خواهم به عنوان یک انسان و بازیکن پیشرفت کنم."

داور زن در دیدار سوپرکاپ اروپا

"جنسیت اهمیتی ندارد، اگر کیفیت وجود داشته باشد. این تصمیم درستی است."

اخبار مرتبط:

کلوپ: فقط برای پیروزی به مصاف چلسی می‌رویم

تگ ها


سوپرکاپ اروپا یورگن کلوپ ستاره هلندی فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال