فن دایک: به خاطر کلوپ تبدیل به چنین بازیکنی شدم

ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول مدعی شد باز هم می تواند از این بهتر شود....

به گزارش "ورزش سه"، ویرژیل فن دایک در دو سال اخیر یکی از عوامل اصلی موفقیت های لیورپل بوده و او حتی سال گذشته موفق شد با فاصله ای اندک بعد از لیونل مسی عنوان دومین بازیکن برتر جهان را نیز از آن خود کند. حالا ویرژیل فن دایک اذعان داشت تمرینات سخت یورگن کلوپ نقش مهمی در پیشرفت او داشته است.

ویرژیل فن دایک گفت: "من می دانم که همچنان فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد و من تنها مشتاق تلاش و کار بیشتر برای بهتر شدن هستم. با کمک هم تیمی هایم، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول و البته رونالد کومان سرمربی تیم ملی هلند می توانم بهتر هم بشوم و قصد من نیز رسیدن به این هدف خواهد بود.

صادقانه بگویم در شش ماه اول که به لیورپول پیوستم تمرینات بیشتری داشتم. شریط پرفشار شدید بود و چیزهای مختلف زیادی وجود داشت که از من خواسته می شدند که من از این شرایط خیلی لذت می بردم، کار سخت و صحبت هایی که با برخی بازیکنان در مورد سبک بازی لیورپول داشتیم.

سرمرب لیورپول خواسته های زیادی از من داشت و هین موضوع باعث شد من تبدیل به بازیکن فعلی شوم. بدیهی است که به عنوان یک مدافع سعی داشتیم بالا بازی کرده و حریف را در هر زمان تحت فشار قرار دهیم. شما بعضی اوقات فضای زیادی را پشت سر دارید و بنابراین مجبورید با خطرات احتمالی مقابله کنید. من قبل از انتقال به لیورپول نیز می دانستم چنین شرایطی در انتظارم خواهد بود و از این کار دشوار لذت می برم."

تگ ها


ویرجیل فن دایک یورگن کلوپ لیورپول