فن کاراته گابریل ژسوس و ساده‌ترین کارت قرمز جهان!‌(عکس)

در دیدار برزیل و شیلی در کوپا آمه‌ریکا، گابریل ژسوس پس از یک خطای بسیار خشن با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بامداد امروز برزیل در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا موفق شد تا با تک گل لوکاس پاکوئتا در دقیقه ۴۶ بازی، با وجود اینکه از دقیقه ۴۸ و تنها دو دقیقه پس از گلزنی ۱۰ نفره شده بود، شیلی را ۱-۰ شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند.

گاهی تصمیمات داوران درباره نشان دادن کارت قرمز به بازیکنان با شک و تردیدهایی رو به رو است، در مورد کارت قرمزی که گابریل ژسوس دریافت کرد اما هیچکس هیچ شکی در درستی تصمیم داور نداشت.

مهاجم برزیل در صحنه ای که منجر به دریافت کارت قرمز مستقیم از داور شد، پس از پرشی بلند با کف پا به صورت ایوجنیو منا، مدافع چپ شیلی، ضربه سختی زد.

منا البته موفق شد که به بازی ادامه دهد و آسیب جدی ندید. می توان گفت که این آسان ترین کارت قرمزی بود که داور آرژانتینی بازی در طول دوران قضاوت خود به بازیکنی نشان داد!

در فضای مجازی نیز کاربران به این خطای خشن ژسوس واکنش نشان دادند.

"گابریل ژسوس در بازی برزیل شیلی در کوپا آمه‌ریکا کارت قرمز گرفت."

"فیلم بچه کاراته‌کا ۲"

"گابریل ژسوس سعی می کند لوگوی بوندسلیگا را بازآفرینی کند"

"هایلایت‌های گابریل ژسوس برابر شیلی"

"همان خطای گابریل ژسوس"

"بچه کاراته‌کا، ورژن: گابریل ژسوس"

ژسوس پس از بازی از هم تیمی های خود در تیم ملی برزیل عذرخواهی کرد و در اینستاگرام خود نوشت: "متاسفانه من مرتکب اشتباهی شدم که به سبب آن تیم می توانست متضرر شود، اما این گروه یک بار دیگر قدرت خود را نشان داد.

من از هم تیمی هایم عذر می خواهم و سعی می کنم که در آینده هم همیشه از اشتباهاتم درس بگیرم.  خوشحالم که شنیدم منا خوب است و ما درباره آن صحنه با هم صحبت کردیم. دوباره باید بگیم که این گروه و این تیم بسیار عظیم است! ما به نیمه نهایی می رویم!"

تگ ها


تیم ملی برزیل فوتبال جهان برزیل فوتبال