فهرست آبی ها تکمیل شد; دردسری به نام رابسون

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: رابسون جان واریو همراه با دیگر هموطن خود سال گذشته زوج خوبی در خط دفاعی تیم فوتبال استقلال تشکیل داد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: رابسون جان واریو همراه با دیگر هموطن خود سال گذشته زوج خوبی در خط دفاعی تیم فوتبال استقلال تشکیل داد ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: رابسون جان واریو همراه با دیگر هموطن خود سال گذشته زوج خوبی در خط دفاعی تیم فوتبال استقلال تشکیل داد. رابسون که به صورت قرضی از باهیا برزیل به استقلال پیوسته بود، با پایان این فصل به باشگاه خود بازگشت.

وی هنوز چند ماه دیگر با این تیم برزیلی که در سری B این کشور حضور دارد، قرارداد داشته و نتوانست رضایت نامه بگیرد. استقلالی ها برای اینکه در خط دفاعی گزینه ای داشته باشند، قرارداد پادوانی را تمدید کردند.

در همین راستا، رابسون به باشگاه استقلال پیغام داده در حال انجام کارهای خود است تا به استقلال برگردد. این در حالی است که فهرست استقلال تکمیل شده و با بازگشت سرور جباروف، یک نفر هم اضافه است! مگر اینکه رابسون پس از پایان قراردادش با باهیا به استقلال برگردد و نیم فصل دوم برای این تیم بازی کند.

 

تگ ها


اخبار روز