فهرست بارسا برابر ویارئال؛ شام آخر کیکه ستین؟

کیکه ستین سرمربی بارسا اسامی ۲۴ بازیکن را برای سفر به کاستلون برای مصاف با ویارئال اعلام کرد. دیداری که شاید آخرین حضور او روی نیمکت بارسا باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا فردا شب در لا سرامیکا باید دیدار حساسی را برابر ویارئال برگزار کند. بارسا محکوم به پیروزی است اما در سوی دیگر میدان، تیم میزبان هم نیاز حیاتی به سه امتیاز دارد. 

دیدار ویارئال و بارسا پس از مصاف حساس بیلبائو-رئال مادرید برگزار می شود و اگر کهکشانی ها پیروز شده باشند، فشاری مضاعف به بارسا وارد خواهد شد. احتمالا هر نتیجه ای غیر از پیروزی، باعث برکناری کیکه ستین از بارسلونا خواهد شد.

ستین که فرانکی دی یونگ و ساموئل اومتیتی را در اختیار ندارد، هشت بازیکن از تیم دوم و جوانان باشگاه را وارد فهرست بازی با ویارئال کرده و یکی را قبل از بازی خط خواهد زد.

سرمربی بارسا تنها ۱۶ بازیکن از تیم اول را در دسترس دارد. از بین آنها لوئیس سوارز، آرتورو ویدال، جونیور فیرپو و ایوان راکیتیچ با دریافت یک کارت زرد دیگر، دربی کاتالونیا برابر اسپانیول را از دست خواهند داد.

فهرست بارسا برابر ویارئال: مارک تراشتگتن، نتو، سمدو، ریکی پویج، سرجی روبرتو، پیکه، جوردی آلبا، لنگله، جونیور فیرپو، سرخیو بوسکتس، ویدال، راکیتیچ، آرتور ملو، برایثویت، گریزمان، مسی، سوارز، آرائوخو، کویادو، پنیا، کوئنکا، مورر، مونچو

بیشتر بخوانید:

وحشت بزرگ بارسلونا قبل از مصاف با ویارئال

مشکل عجیب در رونمایی از پیراهن جدید بارسا

 

 

تگ ها


کیکه ستین فوتبال جهان بارسلونا ویارئال فوتبال